Hokejisté San Jose zvítězili v pátečním utkání NHL na ledě St. Louis nejtěsnějším rozdílem 1:0 a prodloužili svou sérii výher na hřištích soupeřů na osm zápasů. Jediný gól vstřelil tři minuty před koncem třetí třetiny český útočník Milan Michálek. Brankář Žraloků Jevgenij Nabokov zlikvidoval všech 26 střel a popáté v sezoně vychytal čisté konto.

Naopak černý den prožil český gólman Tomáš Vokoun v brance Floridy. V duelu s Montrealem střídal už po pěti minutách první třetiny, během nichž inkasoval ze tří střel tři góly. V druhé třetině se Vokoun mezi tyče vrátil, jenže svou chybou nabídl soupeři další gól a v třetím dějství jej opět zastoupil náhradník Craig Anderson. Panteři nakonec podlehli Montrealu 1:5.

Výsledky pátečních zápasů NHL: New Jersey - Buffalo 2:1 po sam. nájezdech, St. Louis - San Jose 0:1, Florida - Montreal 1:5, Carolina - Boston 4:3.