Největší brankový příděl 32. kola hokejové extraligy obdrželo Ústí nad Labem v Kladně. Zápas tam skončil rozdílem pěti gólů 7:2. Třinci se po šesti domácích porážkách konečně podařilo doma zvítězit, když porazil Zlín 5:2. České Budějovice neudržely doma vedení. Liberci se podařilo při závěrečně power play vyrovnat a v prodloužení strhnout vedení na svoji stranu.

Zápas na ledě Karlových Varů, který byl poznamenán 134 trestnými minutami, vyhrála Plzeň 3:0. Vedoucí tým extraligy, Slavia, prohrál ve Znojmě 2:5. Radost Litvínova z vítězství nad Pardubicemi 3:0 zkalilo zranění severočeského kapitána Roberta Reichela ve třetí minutě zápasu. Devět sekund před koncem prodloužení rozhodl Michal Sivek o výhře Sparty nad Vítkovicemi 2:1.