Lang přihrávkou z rohu kluziště připravil pro tým první gól, Hanzalovu zblokovanou střelu neodvrátil od cesty do branky ani s nataženou rukavicí hostující obránce Rob Scuderi.
Oba čeští střední útočníci byli vyhlášeni největšími hvězdami utkání a svým výkonem pomohli Phoenixu k deváté domácí výhře v řadě, čímž Coyotes vyrovnali klubový rekord.

Plekanec září

Na vítězné vlně se vezou i hokejisté Montrealu, kteří v Torontu uspěli 3:2 v prodloužení. Canadiens nenašli přemožitele ve čtvrtém zápase za sebou a posunuli se ve Východní konferenci na postupové příčky do play off.
Během vítězně série se mohou plně spolehnout na Tomáše Plekance, který bodoval v každém z těchto čtyř utkání a celkově v nich zaznamenal deset kanadských bodů.
V Torontu český útočník zvyšoval v úvodu první třetiny na 2:0, rozhodující trefu ale zaznamenal v prodloužení Andrej Kosticyn.
Buffalo - Ottawa 2:3 po sam. nájezdech, Detroit - Columbus 2:1, Carolina - Philadelphia 3:4 po sam. nájezdech, New York Rangers - NY Islanders 2:3 v prodl., Toronto - Montreal 2:3 v prodl., Washington - New Jersey 4:1, Phoenix - Los Angeles 3:2, Nashville - Chicago 1:4, Minnesota - St. Louis 4:3, Colorado - Dallas 4:1, Tampa Bay - Atlanta 4:3, San Jose - Anaheim 5:2 a Vancouver - Edmonton 4:1