Fehérvár narazil ve čtvrtfinále maďarského poháru na Debrecín. Ďuricův tým zvládl úvodní střetnutí a vyhrál 2:1. Rozhodnout měla ale odveta. V ní vedl Debrecín také 2:1 a vše tedy nasvědčovalo tomu, že po stejném výsledku rozhodne o postupujícím prodloužení.

Poté ale přišla 87. minuta a penalta pro Debrecín. Pokud by ji střelec proměnil, posunul by svůj tým do semifinále. Gólman ale ránu skvěle vyrazil.

Pak přišel okamžik slovenského fotbalisty. Ďurica se po neproměněné penaltě dostal k odraženému balónu a naprosto nepochopitelně napálil míč do vlastní sítě.

"Náš brankář vyrazil pokutový kop a já jsem chtěl míč odkopnout mimo," řekl Ďurica pro slovenský deník Nový Čas. "Měl jsem to však na dlouhou nohu, míč přitom dostal neuvěřitelnou faleš a končil v naší brance," povzdychl si Slovák.