Útočník Jaromír Jágr pomohl jednou asistencí k výhře Omsku nad Astanou 2:1. Český hokejista bodoval ve čtvrtém utkání KHL za sebou a dokazuje, že se po listopadovém zranění zad dostal znovu do formy. To se odráží i na postavení Omsku v celé soutěži, kde jsou jen tři úspěšnější celky.

Avangard ve čtvrtek doma dlouho prohrával. Ve třetí třetině se však nejdřív Jágr postaral o zmatek v obraně hostů před vyrovnávacím gólem a druhou branku ideálně připravil v 52. minutě pro Dmitrije Pěstunova.

Střelecky se prosadila nejproduktivnější dvojice Nižného Novgorodu Jaroslav Bednář a Pavel Brendl, ale jejich góly jen zmírnily porážku 3:6 s Čeljabinskem.

Druhý zápas v brance Torpeda nevyšel Martinu Falterovi, jenž byl při své premiéře vyhlášen nejlepším hráčem týmu, ale tentokrát za stavu 0:4 v 28. minutě střídal.

Bednář dal svůj desátý gól v sezoně, Brendl se trefil potřinácté.