reklama
reklama
22. 6. 2010 | poslední aktualizace: 22. 6. 2010  23:23

Plekanec se upsal Montrealu na šest let za 30 milionů dolarů

Český hokejový útočník Tomáše Plekanec bude i nadále hrát v NHL za Montreal. Podle internetového serveru kanadské televize TSN se sedmadvacetiletý hráč dohodl s klubem na nové šestileté smlouvě, která mu vynese celkem 30 milionů dolarů (přes 630 milionů korun).
ČTK
ČTK
Agentura
Čtěte více o: NHL | Montreal
reklama

Plekanec má za sebou nejvydařenější sezonu v kariéře. V základní části nasbíral v 82 zápasech 70 kanadských bodů za 25 branek a 45 asistencí. Dalších jedenáct bodů za čtyři góly a sedm asistencí přidal účastník olympijského turnaje ve Vancouveru v play off.

Odchovanec kladenského hokeje se s Canadiens dohodl na další spolupráci několik dní před tím, než se mohl stát volným hráčem, který by mohl jednat s dalšími zájemci. Podle zámořských webů se Plekanec mohl stát nejžádanějším hráčem na trhu.

Autoři: ČTK
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
Nejčtenější
reklama
VIDEO
Lukáš Přibyl.
Profil
Fotbal
Lukáš Přibyl byl na svůj poměrně mladý věk úspěšným fotbalovým...
VIDEO
David Beckham pro H&M
Ostatní sporty
Sedmdesát firem zaplatilo v průměru 3,5 milionu dolarů, aby byly vidět v...
reklama
reklama