Do zahájení mistrovství světa v ledním hokeji na Slovensku chybí ještě osm měsíců, Slovensko se už ale na největší sportovní akci v historii pečlivě chystá. Před pár dny byl zveřejněn rozpis zápasů, turnaj zahájí 29. dubna souboje Německa s Ruskem a Švýcarska s Francií. Večer se pak představí domácí výběr proti Slovinsku.
Čeští hokejisté, obhájci zlata z Kolína nad Rýnem, nemají zrovna lehkou skupinu. Jako první je čekají nevyzpytatelní Lotyši, o dva dny později Dánové, překvapení minulého šampionátu, a nakonec silní Finové.
Šampionát se do Bratislavy vrací po devatenácti letech, hrálo se zde v letech 1959 a 1992, kdy turnaj pořádalo Československo. Příští rok se bude hrát také v Košicích. Prodej vstupenek bude zahájen v září.
Slováci už nějakou dobu mají i oficiální klip, který má nalákat fanoušky. "Velká hra přichází do Slovenské republiky. Hokejové republiky," zní z klipu. Příběh traileru je jednoduchý: ledový dech se valí slovenskou krajinou, jinovatka pokrývá i Bratislavský hrad. Klip podkresluje podmanivá hudba, ale celkové vyznění je dost unylé.
Podívejte se na oficiální spot k MS 2011
Na internetu koluje i video, ve kterém největší slovenské hokejové hvězdy lákají zahraniční diváky do Bratislavy a Košic, "Máme krásné holky a přírodu. A Slovensko je opravdu hokejová země, celé generace vyrostly sledováním hokeje," vypráví ve spotu Pavol Demitra, který po minulé sezoně opustil NHL a šel hrát do ruské Kazaně.
Podívejte se, jak Chára a spol. lákají hokejový svět na Slovensko
- Diskuse
- Celkem 2 příspěvků
Slovensko mám celkem rád, ale z těchhle klipů (zejména druhého)...
to zase bude ostuda
- Řidič VZV / Operátor kvality
- Delivery Compliance Administrator
- Oracle Database Administrator
- Produktový manažer - Spotřebitelské úvěry
- CAD specialista NX - Praha
- lektor gastro
- ELEKTROTECHNIK VE VÝROBĚ až 25.000,-Kč
- METROLOG (ref.: RC/077)
- ÚČETNÍ s AJ nebo IT
- KONZULTANT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - ready-made společnosti

























