Český útočník Tomáš Fleischmann vstřelil v pondělním utkání NHL dvě branky, navíc si u další připsal asistenci, přesto porážku Floridy neodvrátil. Hokejisté Panthers na svém stadionu podlehli Winnipegu 3:4 po samostatných nájezdech. Jedním z hlavních strůjců vítězství Jets byl brankář Ondřej Pavelec, který kryl 39 střel a oba nájezdy domácích.

Florida utkání rozehrála špatně a v desáté minutě už prohrávala 0:2, ale pak předvedla obrat, který režíroval Flesichmann. Ten stál u zrodu první branky týmu a v závěrečné třetině pak dvěma góly otočil průběh zápasu. Poslední slovo ale měli hosté, kteří v poslední minutě vyrovnali a v rozstřelu se prosadili pouze jejich hráči Andrew Ladd a Kyle Wellwood.

Podívejte se na sestřih utkání

New York Rangers - San Jose 5:2 (2:1, 3:1, 0:0)

Branky: 34. a 40. Callahan, 5. McDonagh, 15. Stepan, 37. Anisimov - 18. Pavelski, 32. Couture. Střely na branku: 31:26. Diváci: 17.852.

Florida - Winnipeg 3:4 po sam. nájezdech (1:2, 0:0, 2:1 - 0:0)

Branky: 44. a 58. Fleischmann, 20. Garrison (Fleischmann) - 10. a 60. E. Kane, 4. Wellwood, rozhodující nájezd Ladd. Brankář Ondřej Pavelec odchytal za Winnipeg celé utkání, inkasoval tři branky ze 42 střel a úspěšnost zásahů měl 92,86 procenta. Diváci: 11.855.

Chicago - Nashville 5:4 v prodl. (1:1, 1:2, 2:1 - 1:0)

Branky: 20. a 45. P. Kane, 32. Leddy, 54. Bickell (Frolík), 63. Stalberg - 1. a 39. Hörnqvist, 26. C. Smith (Erat), 55. Legwand. Střely na branku: 35:28. Diváci: 20.721.