Úřadující mistr ale má dva zápasy k dobru. Jediná branka utkání padla v 78. minutě, kdy obránce West Hamu Neil nešťastně tečoval centr hostujícího záložníka Milnera mimo dosah brankáře "kladivářů" Greena.

Trenér Blackburnu Sam Allardyce. Premiéra trenéra Sama Allardycea na lavičce fotbalistů Blackburnu vyšla stoprocentně. Jeho tým porazil na domácím hřišti Stoke přesvědčivě 3:0.

Allardyce v týdnu nahradil u předposledního celku tabulky Paula Ince, který byl odvolán po sérii špatných výsledků.

Hvězdou utkání proti Stoke byl domácí útočník McCarthy, který dal v rozmezí necelých 20 minut dvě branky a výrazně se podílel na první ligové výhře Rovers od konce září.

Stejným poměrem porazil Fulham na svém stadionu Middlesbrough. Domácí brankář Schwarzer uhájil proti bývalým spoluhráčům čisté konto a i jeho zásluhou Fulham v lize vyhrál po čtyřech nerozhodných zápasech za sebou.

Bolton na svém hřišti zdolal Portsmouth těsně 2:1. Utkání přitom začalo pro domácí fotbalisty perfektně, během tří minut vstřelili soupeři dvě branky.

Portsmouth ale o dvacet minut později snížil zásluhou útočníka Crouche a vrátil se do zápasu. Po několika šancích na obou stranách už další branka nepadla, Bolton si vítězství pohlídal.

Sunderland zvítězil na hřišti ambiciózního Hullu 4:1 díky povedenému závěru utkání, v kterém si nejdříve v 78. minutě vstřelil vlastní branku domácí Zayette a poté se prosadilo hostující útočné duo Jones, Cissé.

Premier League - 18. kolo:

Blackburn - Stoke 3:0 (9. z pen. a 27. McCarthy, 18. Roberts), Bolton - Portsmouth 2:1 (2. Taylor, 3. Gardner - 21. Crouch), Fulham - Middlesbrough 3:0 (40. Bullard, 54. Murphy z pen., 59. Dempsey), Hull - Sunderland 1:4 (19. Barmby - 10. Malbranque, 78. vlastní Zayatte, 84. Jones, 90. Cissé), West Ham - Aston Villa 0:1 (78. vlastní Neil).

1. Liverpool17 11 26:11 38
2. Chelsea17 11 36:7 37
3. Aston Villa 18 10 30:20 34
4. Manchester Utd.16 27:10 32