Zopakovala tak bronzovou pozici z prosincového úvodního dílu SP v Méribelu a třetí je i v průběžném pořadí seriálu. Sobotní závod vyhrála Kanaďanka Jennifer Heilová.

Sudová po čtvrtém místě v kvalifikaci zvládla vyřazovací duely s Maxime Dufourovou-Lapointeovou z Kanady i s Američankou Emiko Toritovou.

Až v semifinále ji zastavila olympijská vítězka Heilová, to však byla pro českou reprezentantku jediná porážka. V souboji o třetí místo zdolala vicemistryně světa z roku 2005 další domácí lyžařku Elizu Outtrimovou.

Heilová ve finále těsně zvítězila nad Hannah Kearneyovou z USA, která však díky dvěma předchozím triumfům dál vede v celkové klasifikaci Světového poháru.

Šárka Sudová obsadila v kvalifikaci 21. místo, za postupující šestnáctkou zaostala o více než tři body.

Další závod SP čeká akrobatické lyžařky v sobotu 7. února v kanadském středisku Cypress Mountain.