1.  Rusko  2  1  0 0  8:2 8
2. Česko 1  0  2 0  7:6 5
3. Švédsko 1  0  0 2  3:5 3
4. Finsko 0  1  0 2  6:11 2

Českým hokejistům se sice Karjala Cup ani na čtrnáctý pokus nepodařilo vyhrát, ale za předvedený výkon se rozhodně stydět nemusí. Staronový reprezentační trenér Vladimír Růžička dal dohromady tým složený zejména z hráčů působících v české extralize a KHL a dá se říci, že Češi uspěli.

Ani jednou na turnaji neprohráli v základní hrací době. Švédy porazili, Finům a Rusům podlehli až po samostatných nájezdech. Prezentovali se zejména slušnou obranou, důrazným napadáním a aktivní hrou.

Velmi dobře se předvedli také oba čeští brankáři. Dařilo se hlavně Miroslavu Kopřivovi, jenž byl dokonce vyhlášen nejlepším gólmanem Karjala Cupu. Turnaj ovládli úřadující mistři světa z Ruska, kteří vyhráli všechna svá tři utkání.

Česko - Finsko

Zbyněk Irgl atakován Petteri Nummelinem. V úvodním představení našich hokejistů na turnaji je čekali domácí Finové. Česká reprezentace šla v průběhu zápasu dvakrát do vedení, ale seveřanům se pokaždé podařilo vyrovnat.

Nakonec byli Češi rádi, že se bude prodlužovat. Za nepříznivého stavu 2:3 se totiž Čermákovi podařilo vyrovnat až pětadvacet sekund před koncem třetí třetiny.

V prodloužení branka nepadla a v nájezdech se za Finsko dvakrát trefil Nummelin, zatímco v českém dresu zaznamenal jediný zásah pouze Klepiš.

Česko – Švédsko

Josef Vašíček se Švédy Sandströmem a Jonnsonem.Po volném dnu vyzvali čeští hokejisté Švédsko. Utkání bylo dlouho nerozhodné, skóre otevřeli Tre Kronor až ve 36. minutě. Čechům se ale dokonale povedla třetí část hry, kdy Švédi fyzicky odpadl.

V poslední části hry Češi čtyřmi brankami otočili průběh utkání a připsali si zaslouženou výhru 4:1.

Česko – Rusko

Tomáš Rolinek a Zbyněk Irgl v souboji před ruskou svatyní. S Ruskem si to pak Česká republika rozdala o prvenství v turnaji. K triumfu potřebovali čeští hokejisté vyhrát v základní hrací době.

První třetina nasvědčovala tomu, že se jim to podaří, avšak z drtivé převahy se našim skórovat nepodařilo. Žádná branka nepadla ani v dalším průběhu utkání, když sborná vyrovnala hru, a tak se prodlužovalo.

Po 65 minutách se diváci gólu nedočkali, musely rozhodnout nájezdy. V nich se Čechům znovu nevedlo. Rozhodující zásah si připsal Zaripov.

Skvělý výkon předváděli oba brankáři, zejména pak Rus Barulin, který byl v tisku dokonce přirovnáván k fenomenálnímu Dominiku Haškovi.