Jaromír Jágr v dresu Omsku je připraven na vhazování. Jaromír Jágr vstřelil dva góly v pondělním utkání Kontinentální hokejové ligy, hostující Omsk přesto prohrál v Čechově s domácím Vit'azem 4:5. Český útočník na přelomu druhé a třetí třetiny zlikvidoval dvoubrankové vedení soupeře na 3:3, během dalších tří minut Viťaz vedl znovu o dva góly a to už hosté otočit nedokázali.

Jágr už má na kontě 12 gólů a jediný jej dělí od dosavadního nejlepšího střelce a lídra kanadského bodování KHL Jana Marka z Magnitogorsku. Po dnešku mají oba čeští hokejisté na kontě 23 kanadských bodů.

Čtěte více:

Dvanáct branek dal v KHL už také slovenský útočník Marcel Hossa, jenž dnes byl jediným střelcem Dinama Riga při porážce 2:3 s Jaroslavlí. S hosty se radoval i autor úvodní trefy zápasu Zbyněk Irgl a jeho český spoluhráč Josef Vašíček, který na dva góly přihrál. Jaroslavl se posunula před Omsk do čela Charlamovovy divize.