ujfalusi__192x128_.jpgZhruba dva týdny bude kapitán české fotbalové reprezentace Tomáš Ujfaluši chybět svému týmu. Třicetiletý obránce si natrhl svalová vlákna v sobotním zápase nejvyšší domácí soutěže s Realem Madrid, v němž musel kvůli zdravotním problémům v 70. minutě střídat.

Ujfaluši podle agentury AP přijde o čtyři zápasy - středeční duel Ligy mistrů proti Liverpoolu, úvodní utkání domácího poháru proti Orihuele a ligové zápasy s Villarrealem a Mallorkou. Vynucená pauza by měla trvat minimálně do 2. listopadu, o více než dva týdny později čeká českou reprezentaci poslední letošní kvalifikační utkání v San Marinu.

Čtěte více o fotbale:

Atlético v sobotu podlehlo městskému rivalovi Realu 1:2, kdy rozhodující gól vstřelil Higuain z penalty až v šesté minutě nastavení. Pro Ujfalušiho klub to byla třetí porážka za sebou, v tabulce je sedmý.