reklama
reklama
13. 9. 2012 | poslední aktualizace: 14. 9. 2012  09:01
Trenéra vyhodili kvůli nudným výhrám

Varování pro Bílka: Vedoucí tým srbské ligy vyhodil trenéra kvůli nudným výhrám

Kdyby Michal Bílek trénoval Vojvodinu Novi Sad, vydržel by s hrou, kterou předváděla česká fotbalová reprezentace v posledních zápasech, možná jen do konce prvního poločasu. Vedoucí celek srbské ligy vyhodil kouče, jenž vyhrál poslední tři zápasy.
Martin Hruban
Martin Hruban
redaktor
Čtěte více o: fotbal | trenér
Vojvodina Novi Sad - Rapid Vídeň
Vojvodina Novi Sad - Rapid Vídeň
foto: ČTK

Zlatomir Zagorčič v úvodních čtyřech kolech srbské ligy posbíral deset bodů a s týmem Vojvodina Novi Sad vede soutěž před Partizanem Bělěhrad, který vyhrál posledních šest ročníků. Po reprezentační pauze ale jeho mise překvapivě skončila.

Vedení klubu se nelíbí, že tým pod jeho vedením vyhrál třikrát jen těsně 1:0, přičemž prý předváděl nudnou a nezáživnou hru. „Analyzovali jsme si naše výkony během reprezentační pauzy a došli jsme k přesvědčení, že jsme měli hrát mnohem lépe proti soupeřům, kteří patří mezi slabší. Potřebujeme nového kouče pro nadcházející zápasy se silnějšími soupeři,“ prohlásil prezident klubu Miodrag Pantelič.

reklama

„Máme dobrý tým, který má na to předvádět zábavný fotbal. To je naše hlavní priorita, nežádáme od trenéra, aby za každou cenu vyhrával trofeje,“ doplnil Pantelič, když na tiskové konferenci představil nového kouče. Bude jím bývalý útočník Nebojsa Vignajevič. Faktem je, že jeho předchůdce si připsal i jeden výsledkový neúspěch - Vojvodina vypadla v předkole Evropské ligy s Rapidem Vídeň.

Vojvodina čeká na ligový titul od roku 1989. Vignajevič prohlásil, že od hráčů bude chtít, aby přijali novou filozofii. „Chci, aby začali přemýšlet dál než k výhře 1:0 díky náhodnému gólu. Můžeme hrát lépe,“ řekl bývalý hráč Edmontonu nebo Toronto Lynx.

Autoři: Martin Hruban
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Tak konečně víme, proč Bílek nevyhrává. (Vašek)
Za nudné a ostudné prohry má Bílek jistotu, že ho svaz nevykopne,...
co bychom (směr jih)
my dali za "nudné výhry" :o))
Zobrazit diskusi
Nejčtenější
reklama
VIDEO
Sebastian Vettel při Velké ceně Austrálie se zvukem motorů spokojený nebyl.
Vojtěch Scheinost
Takhle nezní formule 1, tenhle zvuk je úplný "shit", nadává mistr světa...
VIDEO
Radek Štěpánek (vlevo) se v Japonsku bude muset bez Tomáše Berdycha obejít.
Radek Štěpánek bude hlavní oporou českého týmu ve čtvrtfinále Davisova...
reklama
reklama
reklama