Hokejový útočník Milan Michálek se v úterním utkání NHL na ledě Tampy Bay blýskl hattrickem a výrazně se zasloužil o výhru Ottawy 7:3. Michálek, jenž si navíc připsal jednu asistenci, vstřelil všechny tři góly během závěrečných osmi minut třetí třetiny a zaznamenal druhý hattrick v kariéře.

Úterní zápas naopak neskončil dobře pro duo českých útočníků z Philadelphie Jaromíra Jágra a Jakuba Voráčka, kteří nedohráli souboj s Detroitem. Druhý jmenovaný sice vstřelil gól, a přispěl tak k výhře Flyers 3:2, v druhé třetině však odstoupil ze hry po tvrdém zákroku Niklase Kronwalla. V průběhu prostřední části odešel předčasně do kabiny kvůli problémům v dolní části těla i Jágr a na led už se nevrátil.