Hokejový útočník Jakub Voráček přispěl v sobotním utkání NHL dvěma asistencemi k výhře Philadelphie v Edmontonu 4:3 po samostatných nájezdech, a prodloužil tak svou bodovou sérii na devět zápasů. Vydařený večer prožil také brankář Marek Mazanec, který se po měsíčním trápení konečně dočkal výhry, když 26 zákroky dovedl Nashville k vítězství 3:2 nad Los Angeles.

Flyers prohrávali na ledě Edmontonu po první třetině 0:2, ve druhém dějství ale srovnal skóre dvěma trefami Wayne Simmonds a Voráček se na obou podílel. Nejprve ve 24. minutě v přesilové hře nabil Claudu Girouxovi na střelu, kterou Simmonds jemnou tečí usměrnil do sítě, ve 33. minutě pak Voráček znovu v početní výhodě našel svého parťáka před odkrytou brankou a Simmonds pohodlně zavěsil.