reklama

Biatlonistka Zvařičová ukončila v 29 letech kariéru

Veronika Zvařičová Veronika Zvařičová autor: Milan Kammermayer
Účastnice dvou olympijských her a stejného počtu světových šampionátů to oznámila na instagramovém účtu.

Praha - Bývalá juniorská mistryně světa v biatlonové štafetě Veronika Zvařičová ukončila v 29 letech kariéru. Účastnice dvou olympijských her a stejného počtu světových šampionátů to oznámila na instagramovém účtu.

"Končím biatlonovou kariéru a jsem šťastná," napsala Zvařičová, která po srážce s autem na kole při tréninku v roce 2013 bojovala o život, ale dokázala se k biatlonu vrátit. V uplynulé sezoně se po čtyřech letech objevila ve Světovém poháru, na únorových hrách v Pchjongčchangu jako náhradnice nakonec nestartovala.

"Čeká mě dlouhý, šťastný a bohatý život. Začíná část druhá," zakončila svůj vzkaz Zvařičová, jejímž největším úspěchem je zlato ze štafety z juniorského MS 2009. Naposledy závodila na březnovém exhibičním mistrovství republiky v Jablonci nad Nisou.

Nemůžu usnout. Jsem plná dojmů a nadšení ze své budoucnosti.🍀 Ale... 😊 Právě jsem učinila rozhodnutí ve své hlavě. Nežiji přece v zítralandu a proto nebudu neustále odkládat to, co vám chci sdělit již delší dobu a nevím jakým stylem. 💭 Já myslím, že většina z vás ví. :) Šikulky.💛 Moje máma.. ♡ ta mi od malička dala tolik lásky a volnosti, co se do mě vešla. Dopřála mi tu možnost ochutnat svět plnými doušky. A děkuji jí za tu možnost, okusit biatlon.🌹 Od 15 let jsem ve ,,světě'' bez blízkosti rodičů a jsem na sebe moc pyšná. Zvládla jsem to. Biatlon? Jo biatlon, ten mi dal, kluk jeden. Tolik krásných okamžiků a chvil. Odvahu, motivaci, motor, vůli, krásu, naději, trpělivost, štěstí a především druhý život.🤘 Končím biatlonovou kariéru a jsem šťastná. ❤ Děkuji všem nadšeným fanouškům, milým podporovatelům, úžasným sponzorům, trpělivým trenérům i sportovcům. Všem lidem co byli okolo mě během biatlonu. Jsem dítě štěstěny a pokaždé sem kolem sebe měla milující lidi. Velmi si vás vážím. Bez vás by to bylo o kus těžší. Jste úžasní. 🃏 Ostatním co pokračují v biatlonu držím pěsti a přeji štěstí. 🥇 Neustále mě můžete sledovat na mém sportovním profilu a instagramu, kde se s vámi budu ráda dělit o můj životní příběh. A věřte mi, bude to stát za to. Miluji vás lidi a vždycky budu. 😎 Čeká mě dlouhý, šťastný a bohatý život. Je to o rozhodnutí. Začíná část druhá. 💎💎💎 xoxo vaše Veri💋 Děkuji pane biatlone.

Příspěvek sdílený Veronika Zvařičová (@veronikazvaricova),

reklama