reklama

Chystá se velký comeback? Koukalová už zase maká v posilovně a zkouší bolavá lýtka

Gabriela Koukalová Gabriela Koukalová autor: (C) Český biatlon, Petr Slavík
Nová sezona bude určitě bez ní, ale kdo ví, co bude dál. Biatlonistka Gabriela Koukalová sice ukončila kariéru kvůli bolavým lýtkům, ale už opět pracuje na tom, aby byla ve formě.

"Od začátku letošního roku jsem byla bez zásadní fyzické zátěže. Mě samotnou nyní zajímá, jak na tom vlastně moje tělo je. A to i přesto, že veškeré mé myšlenky se nyní upínají k rodině a k přípravám projektu, spojeného s mojí nadační aktivitou související mimo jiné i se sportem," napsala na Facebooku u videa, kde s trenérem cvičí v posilovně.

Zároveň přiznala, že sama často dostává dotazy, jestli se vrátí k biatlonu. "Vím, že musím pozvolna, ale rozhodně si chci dát pár týdnů "do těla". Ale nebojte se, rozhodně nestartují přípravu na olympiádu," dodala.

Zdar všem aktivním i pasivním sportovcům. Pořád se mě všichni ptáte, jestli se vrátím k biatlonu či nikoliv. Jak všichni víte, sportovní kariéru jsem musela ukončit téměř před rokem kvůli svým zdravotním problémům, a to především problémům s bolestmi nohou😔. Od začátku letošního roku jsem byla bez zásadní fyzické zátěže. Mě samotnou nyní zajímá, jak na tom vlastně moje tělo je. A to i přesto, že veškeré mé myšlenky se nyní upínají k rodině a k přípravám projektu, spojeného s mojí nadační aktivitou související mimo jiné i se sportem. Vím, že musím pozvolna, ale rozhodně si chci dát pár týdnů “do těla”😤👊. Hlava by chtěla, ale nohy možná nebudou fungovat. Tak uvidíme. Držte mi palce🤞🏻. Ale nebojte se, rozhodně nestartuji přípravu na olympiádu! Ráda bych se jen ujistila, že jsem pořád mladá holka a ne “šrot”😃. Vaše Gábi💋

Zveřejnil(a) Gabriela Koukalova dne 28. November 2018
reklama