reklama

Dopingový test ho nerozhodil, Sparta nabudila. Krčmář a spol. vtipkovali o štafetě

biatlon.cz
Zatímco českým biatlonistkám se v úvodu v týmových soutěžích moc nedaří, jejich mužští kolegové se neustále zlepšují. V Hochfilzenu si v nedělní štafetě vyjeli páté místo. Hlavní postavou byl Michal Krčmář, který předvedl parádní finiš a stejně dominantní byl i při vtípcích u skupinového rozhovoru.

Sedmé místo z Kontiolahti čeští biatlonisté v Rakousku ještě o dvě příčky vylepšili, a tak není divu, že při následném rozhovoru v autě panovala skvělá nálada. Zábavu řídil Michal Krčmář, který byl i tahounem reprezentačního kvarteta na závěrečném úseku štafety.

Krčmář na lopatkách, nadějný nováček i střelecké trápení. Biatlonový kolotoč začal Krčmář na lopatkách, nadějný nováček i střelecké trápení. Biatlonový kolotoč začal Prohlédněte zde

"Zdravě jsem se po sobotě naštval, to byl můj pohon," culil se devětadvacetiletý biatlonista. "Ona ho nabudila Sparta," rýpl si do skalního fanouška fotbalového klubu z Letné Ondřej Moravec. 

Krčmář musel o víkendu i na dopingový test. "Ještě nemám výsledek, ale prošel jsem určitě," smál se.

Slušným výsledkem na svých úsecích se blýskli i mladíci Tomáš Mikyska a Jakub Štvrtecký. "No, ale nevím, Lukas Hofer mi nadělil 28 vteřin," upozornil skromně druhý z jmenovaných. 

Čeští reprezentanti tak poskočili v hodnocení štafet na páté místo. V Poháru národů jsou sedmí. 

reklama