reklama

Fantastický hromadný závod pro Slovensko. Vítězku Kuzminovou doplnila druhá Fialková

Anastasia Kuzminová zvítězila v hromadném závodě před Paulinou Fialkovou. Anastasia Kuzminová zvítězila v hromadném závodě před Paulinou Fialkovou. Foto: Luboš Vácha
Závěrečný závod s hromadným startem na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě skončil dvojnásobným triumfem slovenských biatlonistek Anastasie Kuzminové a Paulíny Fialkové.

Kuzminová první hromadný závod žen v této sezoně vyhrála a Fialková se prodrala na druhé místo. České reprezentantky v posledním závodě Světového poháru v Novém Městě na Moravě nestartovaly.

Zvítězila Anastasia Kuzminová před Paulínou Fialkovou, na stupních vítězů je doplnila francouzská reprezentantka Anais Chevalierová.

České reprezentantky se mezi třicítku účastnic nekvalifikovaly a nemohly případně navázat na triumf Gabriely Koukalové, která na Vysočině ovládla hromadný závod před dvěma lety.

Vítězce pátečního sprintu a sobotního stíhacího závodu Marte Röiselandové z Norska se nepodařilo napodobit krajana Johannese Thingnese Böa, který v Novém Městě zkompletoval vítězný hattrick. S pěti chybami na střelnici doběhla třináctá.

Bö rekordmanem, slaví i Wiererová. Podívejte se na výsledky sezony biatlonistů Bö rekordmanem, slaví i Wiererová. Podívejte se na výsledky sezony biatlonistů Prohlédněte zde
reklama