reklama

Koukalová se rozvádí, měla s mužem jiné představy o partnerském životě

Gabirela Koukalová a Petr Koukal. Gabirela Koukalová a Petr Koukal. autor: Milan Kammermayer
Gabriela Koukalová a Petr Koukal si podali žádost o rozvod. Hvězdný sportovní pár byl v manželském svazku poslední čtyři roky.

"Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův. Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak "pouze" formálním krokem," uvedla Koukalová ve vzkazu na sociálních sítích. 

"Potvrzuji, že se plánujeme s Gabčou rozvést. Stále jsme však v kontaktu jako přátelé a to stejné platí o našich rodinách, které nám v posledních měsících byly oporou. Také proto předem děkuji všem, že budou respektovat soukromí nejen naše, ale právě i našich nejbližších," sdělil ČTK Koukal.

Dnes třicetiletá Koukalová také uvedla důvody proč už svazek s o čtyři roky starším někdejším badmintonistou nefunguje. 

"Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času," dodala bývalá hvězda světového biatlonu. 

Koukalová, tehdy ještě s dívčím příjmením Soukalová, se s Koukalem seznámila v roce 2014, svatbu měli o dva roky později v Panenském Týnci. 

Biatlonovou kariéru, kterou vyšperkovala dvěma olympijskými medailemi, dvěma tituly mistryně světa i triumfem ve Světovém poháru, oficiálně ukončila v roce 2019.

Posledních závodů se ale kvůli zdravotním problémům účastnila v roce 2017 a i když několikrát spekulovala o svém comebacku, k biatlonu už se nevrátila. 

Na trati vítězila i zpívala, teď je taneční hvězdou. Koukalová slaví třicetiny Na trati vítězila i zpívala, teď je taneční hvězdou. Koukalová slaví třicetiny Prohlédněte zde
reklama