reklama

Koukalová vyběhne do stíhačky ze čtvrtého místa, Moravec v závodě mužů sedmý

Gabriela Koukalová na střelnici v Oslu Gabriela Koukalová na střelnici v Oslu autor: (C) Český biatlon, Petr Slavík
V sobotu pokračuje poslední zastávka biatlonistů v rámci Světového poháru v norském Oslu. Ve stíhacím závodu žen od 12:45 se objeví tři Češky a od 15:00 startují muži, kde budeme mít stoprocentní zastoupení.

Oslo - Ze čtvrtého místa dnes vyběhne biatlonistka Gabriela Koukalová do stíhacího závodu Světového poháru v Oslu. V pátek česká reprezentantka dosáhla na malý glóbus za celkové prvenství ve sprintu, ve stíhacích závodech ale na vedoucí Němku Lauru Dahlmeierovou ztrácí 43 bodů.

Biatlonová sezona skončila. Koukalová udržela druhé místo, Moravec na desítku nedosáhl Biatlonová sezona skončila. Koukalová udržela druhé místo, Moravec na desítku nedosáhl Prohlédněte zde

Hned za Koukalovou odstartuje Veronika Vítková, která skončila ve sprintu pátá. Do stíhacího závodu se dostala ještě Lucie Charvátová z 32. místa.

Stoprocentní účast budou mít ve stíhačce čeští muži. Vedle sedmého závodníka z pátečního sprintu Ondřeje Moravce v ní budou startovat i 13. Michal Šlesingr, 28. Michal Krčmář, 52. Jaroslav Soukup a 56. Adam Václavík.

Závod žen na 10 km začne ve 12:45, muži poběží 12,5 km dlouhou trať se startem v 15:00.

reklama