reklama

Koukalová zvažuje návrat, motivuje ji Jágr. Rozseknu to do května, tvrdí

Gabriela Koukalová. Gabriela Koukalová. autor: Klenoty Aurum
Gabriela Koukalová na sociální síti přiznala inspiraci Jaromírem Jágrem a jeho návratem k hokeji. Vítězka biatlonového Světového poháru z roku 2016 naznačila, že se bude v nadcházejících měsících rozhodovat, zda se zapojí do přípravy na příští sezonu.

Necelé dva roky od jejího posledního představení na biatlonovém okruhu tedy svítá naděje fanoušků. "Mé aktuální pocity? Ráda bych vše rozsekla do konce května," napsala Koukalová na svůj facebookový profil.

Devětadvacetiletá biatlonistka přerušila úspěšnou kariéru po úspěšné sezoně 2016/2017, během níž získala dva malé glóby a vybojovala druhý titul mistryně světa. Poté sice zahájila přípravu na olympijskou sezonu, nenastoupila ale do žádného závodu kvůli chronickým bolestem lýtek. A do Pchjongčchangu nakonec neodcestovala.

Nyní přiznala, že ji inspiruje sedmačtyřicetiletá hokejová ikona Jaromír Jágr, který v pondělí po dlouhé pauze naskočil na led v dresu prvoligového Kladna.

""Džegr" je jen jeden. Velký respekt, jak je schopný se udržovat ve fyzické kondici pro vrcholový sport i ve svých 47 letech. Já bych skoro mohla být jeho dcera. Především je ale sám sobě velkým motivátorem. Tím by nám měl být všem příkladem, a to nejen ve sportu," napsala Koukalová.

reklama