reklama
17:30 • SP v biatlonu • Nové Město na Moravě

Sprint žen

Konečné pořadí

1. Tiril Eckhoffová (NOR)
2. Denise Herrmannová (GER)
3. Dorothea Wiererová (ITA)

Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu ze sprintu žen na 7,5 kilometrů v rámci Světového poháru z Nového Města na Moravě. Závod začíná v pátek 12.3. v 17:30.

Druhý víkend ve Vysočina aréně je v plném proudu a ženy se jako první představí ve sprintu. Do předposledního sprintu letošní sezóny Světového poháru je připraveno i kvarteto Češek - Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Jessica Jislová a Eva Puskarčíková.

Průběžné pořadí SP žen (po 21 závodech z 26):

1. Tiril Eckhoffová (NOR) 923 bodů
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 843
3. Hanna Öbergová (SWE) 798
4. Franziska Preussová (GER) 712
5. Dorothea Wiererová (ITA) 686

9. Markéta Davidová (CZE) 554
52. Lucie Charvátová (CZE) 87
62. Eva Puskarčíková (CZE) 44
66. Jessica Jislová (CZE) 35

Favoritkou číslo 1 na vítězství bude vedoucí žena SP Tiril Eckhoffová, která vyhrála sprint v NMnM už minulou sobotu. Norka nadále bojuje jak o malý křišťálový globus za vítězství v této disciplíně, tak velký křišťálový globus v celkovém podniku SP. 

Průběžné pořadí ve sprintu (po 8 závodech z 10):

1. Tiril Eckhoffová (NOR) 388 bodů
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 302
3. Hanna Öbergová (SWE) 291
4. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) 263
5. Franziska Preussová (GER) 249

10. Markéta Davidová (CZE) 198
41. Lucie Charvátová (CZE) 61
59. Jessica Jislová (CZE) 31
62. Eva Puskarčíková (CZE) 21

Startovní listina

1. Denise Herrmannová (GER)
2. Dunja Zdoucová (AUT)
3. Julia Simonová (FRA)
4. Galina Višněvská-Šeporenková (KAZ)
5. Johanna Talihärmová (EST)
6. Dorothea Wiererová (ITA)
7. Mari Ederová (FIN)
8. Lisa Vittozziová (ITA)
9. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
10. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
11. Linn Perssonová (SWE)
12. Kamila Żuková (POL)
13. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
14. Hanna Solaová (BLR)
15. Franziska Preussová (GER)
16. Vanessa Hinzová (GER)
17. Světlana Mironovová (RUS)
18. Megan Bankesová (CAN)
19. Hanna Öbergová (SWE)
20. Darja Blašková (BLR)
21. Alina Stremousová (MDA)
22. Dzinara Alimbekavová (BLR)
23. Lena Häckiová (SUI)
24. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
25. Paulina Fialková (SVK)
26. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
27. Natalja Kočerginová (LTU)
28. Uljana Kajševová (RUS)
29. Selina Gasparinová (SUI)
30. Tiril Eckhoffová (NOR)
31. Fujuko Tačizakiová (JPN)
32. Milena Todorovová (BUL)
33. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
34. Valj Semerenková (UKR)
35. Clare Eganová (USA)
36. Elvira Öbergová (SWE)
37. Janina Hettichová (GER)
38. Julia Schwaigerová (AUT)
39. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
40. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
41. Ivona Fialková (SVK)
42. Irina Kazakevičová (RUS)
43. Eva Puskarčíková (CZE)
44. Anna Frolinová (KOR)
45. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
46. Baiba Bendiková (LAT)
47. Julija Džimová (UKR)
48. Iryna Krjuková (BLR)
49. Irene Cadurischová (SUI)
50. Anais Bescondová (FRA)
51. Susan Dunkleeová (USA)
52. Mona Brorssonová (SWE)
53. Sarah Beaudryová (CAN)
54. Federica Sanfilippová (ITA)
55. Jevgenija Pavlovová (RUS)
56. Regina Ojaová (EST)
57. Jelena Kručinkinová (BLR)
58. Kadri Lehtlaová (EST)
59. Maren Hammerschmidtová (GER)
60. Daniela Kadevová (BUL)
61. Anna Magnussonová (SWE)
62. Sari Maedaová (JPN)
63. Ziva Klemenčičová (SLO)
64. Ida Lienová (NOR)
65. Katharina Innerhoferová (AUT)
66. Michela Carraraová (ITA)
67. Polona Klemenčičová (SLO)
68. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
69. Jessica Jislová (CZE)
70. Son-su Kim (KOR)
71. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
72. Larisa Kuklinová (RUS)
73. Sanita Bulinová (LAT)
74. Elena Chirkovová (ROU)
75. Chloé Chevalierová (FRA)
76. Alla Gilenková (MDA)
77. Anna Mąkaová (POL)
78. Emma Lunderová (CAN)
79. Nastasija Kinnunenová (FIN)
80. Lotte Lieová (BEL)
81. Olena Pidhrušná (UKR)
82. Suvi Minkkinenová (FIN)
83. Elisa Gasparinová (SUI)
84. Mária Remeňová (SVK)
85. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
86. Anastasia Tolmachevová (ROU)
87. Tatjana Akimovová (RUS)
88. Erika Jänkäová (FIN)
89. Markéta Davidová (CZE)
90. Nadia Moserová (CAN)
91. Tuuli Tomingasová (EST)
92. Ingela Anderssonová (SWE)
93. Anastasija Merkušinová (UKR)
94. Deedra Irwinová (USA)
95. Lou Jeanmonnotová (FRA)
96. Nina Zadravecová (SLO)
97. Lucie Charvátová (CZE)
98. Kinga Zbylutová (POL)
99. Aita Gasparinová (SUI)
100. Ragnhild Femsteineviková (NOR)
101. Marija Zdravkovová (BLR)
102. Irene Lardschneiderová (ITA)
103. Asuka Hačisuková (JPN)
104. Anna Weidelová (GER)

Závod začíná.

Jako první vyrazila do dnešního sprintu Němka Denise Herrmannová.

Trojku má další možná favoritka Francouzka Simonová.

Šestku mu obhájkyně vítěztví v SP Dorothea Wiererová, letos však na titul nedosáhne.

Její krajanka Lisa Vittozziová jede dnes s osmičkou.

1. střelba

Herrmannová a Wiererová zatím jedou velmi dobře a navíc přidaly čistou střeleckou položku, Simonová dvakrát minula.

1. střelba

Vittozziová na první střelbě přišla o šanci na dobrý výsledek, udělala tři chyby.

1. střelba

S desítkou jedoucí Braisazová-Bouchetová zastřílela také čistě a posouvá se na průběžně první místo před Wiererovou.

2. střelba

Herrmannová dnes jede skvěle a navíc přidala na stojce další nulu, dnes může Němka myslet vysoko.

1. střelba

Mezitím se na střelnici poprvé dnes ukázala její krajanka Preussová a jde na průběžné druhé místo po úvodní položce.

Start

S číslem 30 jde do závodu největší favoritka Tiril Eckhoffová.

2. střelba

Wiererová druhou položku zvládla čistě za 23 sekund a posune se průběžně před Herrmannovou.

1. střelba

Na první střelbě byla bezchybná také Hanna Öbergová ze Švédska, mezitím do akce vyrazila Marte Olsbu Röiselandová.

Sport
Sport
12. 3. 2021
reklama