reklama

Z Koukalové je opět Soukalová. A s přítelem Milošem čeká miminko

Očekávání miminka prozradila Gabriela Koukalová ve vysílání CNN Prima News CNN Prima News |  00:48
Někdejší dvojnásobná olympijská medailistka v biatlonu Gabriela Koukalová v pondělí oznámila v CNN Prima News, že je se svým aktuálním partnerem Milošem těhotná. Znovu také začala používat své rodné příjmení Soukalová, kterého se kvůli manželství s badmintonistou Petrem Koukalem na čtyři roky vzdala. Rozešli se minulý rok.

Podle webu Expres.cz je Soukalová ve čtvrtém měsíci těhotenství. "Jsme obrovsky vděční, že nás s přítelem Milošem potkala tato radostná událost. Bereme to jako dar, kterého si moc vážíme a moc se na něj těšíme," uvedla Soukalová. 

Davidová už trumfla Koukalovou. Biatlon jí ale brání ve splnění životního snu Davidová už trumfla Koukalovou. Biatlon jí ale brání ve splnění životního snu Prohlédněte zde

"Vyhlídky na rodinu jsme měli od začátku oba, ale vzhledem k mému pracovnímu vytížení a méně příjemným okolnostem, kterým už nějakou dobu čelím, jsme tomu nechali volný průběh. Neříkám, že jsme nebyli překvapeni, že to šlo tak rychle, ale o to víc se těšíme, protože je vidět, že ten malý nebo malá chce být s námi co nejdříve," dodala.

Soukalové je aktuálně 31 let. Během kariéry na mistrovstvích světa posbírala osm velkých medailí, včetně dvou titulů mistryně světa. Na olympiádě v Soči zase získala dvě stříbrné medaile.

Závodila naposledy v roce 2017, poté přerušila a nakonec i ukončila kariéru kvůli bolavým lýtkům a i když uvažovala o comebacku, k návratu na biatlonová kolbiště nakonec nedošlo. 

O spoustu vzruchu se postarala na jaře 2018 vydáním své autobiografie Jiná Gabriela Koukalová, v kterém odkryla své problémy s anorexiií či začátek vztahu s budoucím manželem Petrem Koukalem. S ním nyní Soukalová řeší podle svých slov náročné majetkové vyrovnání. 

Užijte si rozhovor Gabriely Soukalové a Libora Boučka v celé délce: 

Záznam celého rozhovoru Gabriely Soukalové v pořadu Nový den s Liborem Boučkem CNN Prima News |  11:45
reklama