reklama

Zase v sexy plavkách? Koukalové soupeřka Kuzminová vzpomínala, jak běžkovala v Norsku

Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová autor: Facebook Anastasie Kuzminové
Zatímco česká biatlonová hvězda Gabriela Koukalová pořád nemůže kvůli zdravotním potížím trénovat naplno, její slovenská soupeřka Anastasia Kuzminová už má za sebou přípravu na Novém Zélandu i v Novém Městě na Moravě. Teď se vypravila za další dřinou na Dachstein a na Facebooku nažhavila fanoušky, když zavzpomínala, jak v květnu drandila po zasněžených pláních jen v plavkách!

Ramsau - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová se momentálně připravuje na novou sezonu a především olympiádu v Jižní Koreji na Dachsteinu. Na rakouském ledovci ale zavzpomínala na sluncem zalitý jarní tréninkový kemp v Norsku.

"Takhle vypadá norský Sjusjoen v květnu. Zítra jdu znovu na sníh, ale na ledovec Dachstein, a sama jsem zvědavá, jestli to bude na teplejší kombinézu, anebo na plavky?" napsala v úterý na svůj Facebook a přidala sexy vzpomínkovou fotku. O den později už si mohla odpovědět: "Dnes z ledovce Dachstein. Nebylo to na plavky, ale ráda vám představím novou kombinézu z kolekce olympijské sezony 2017 - 2018. Co říkáte?"

Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová na Dachsteinu Foto: Facebook Anastasie Kuzminové

Kuzminová bude na hrách v Pchjongčchangu obhajovat zlato ve sprintu na 7,5 kilometru. "Každý, kdo tvrdě maká, sní o olympijské medaili," řekla televizi Markíza ruská rodačka, která už pro Slovensko vyjela tři cenné olympijské kovy. V minulém ročníku Světového poháru Kuzminovou trápily zdravotní potíže, teď se však cítí skvěle a v listopadu by neměla chybět ve švédském Östersundu na startu nové biatlonové sezony.

reklama