reklama
14:30 • SP v biatlonu • Ruhpolding, Německo

Sprint mužů

Konečné poříad

1. Martin Fourcade (FRA)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA)
3. Benedikt Doll (GER)

Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu ze sprintu mužů na 10 kilometrů z německého Ruhpoldingu v rámci Světového poháru 2019/2020. Závod začíná ve čtvrtek 16.1. ve 14:30.

V letošní sezóně se sprint pojede už popáté. Ten poslední před týdnem v německém Oberhofu vyhrál s náskokem Francouz Martin Fourcade, který využil absence svého konkurenta Johannes Thignese Boea. Do závodu je připraveno i pětice Čechů - Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Jakub Štvrtecký a Tomáš Krupčík.

Průběžné pořadí Světového poháru:

1. Martin Fourcade (FRA) 387 b.
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 374 b.
3. Simon Desthieux (FRA) 352 b.
4. Tarjei Bø (NOR) 342 b.
5. Alexandr Loginov (RUS) 329 b.

22. Michal Krčmář (CZE) 145 b.
27. Ondřej Moravec (CZE) 92 b.
42. Jakub Štvrtecký (CZE) 48 b.
59. Adam Václavík (CZE) 19 b.
66. Michal Šlesingr (CZE) 12 b.
69. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.

Startovní listina:

1. Johannes Dale (NOR)
2. Simon Eder (AUT)
3. Jevgenij Garaničev (RUS)
4. Martin Ponsiluoma (SWE)
5. Lukas Hofer (ITA)
6. Dmitro Pidručnij (UKR)
7. Mario Dolder (SUI)
8. Johannes Kühn (GER)
9. Michal Krčmář (CZE)
10. Tero Seppälä (FIN)
11. Dominik Windisch (ITA)
12. Jakov Fak (SLO)
13. Quentin Fillon Maillet (FRA)
14. Alexandr Loginov (RUS)
15. Benedikt Doll (GER)
16. Sean Doherty (USA)
17. Benjamin Weger (SUI)
18. Martin Fourcade (FRA)
19. Raman Jaljotnau (BLR)
20. Fang-ming Čcheng (CHN)
21. Florent Claude (BEL)
22. Ondřej Moravec (CZE)
23. Scott Gow (CAN)
24. Julian Eberhard (AUT)
25. Artěm Prima (UKR)
26. Vytautas Strolia (LTU)
27. Roman Jeremin (KAZ)
28. Timofej Lapšin (KOR)
29. Matvej Jelisejev (RUS)
30. Jesper Nelin (SWE)
31. Simon Desthieux (FRA)
32. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
33. Tarjei Bø (NOR)
34. Arnd Peiffer (GER)
35. Erlend Bjøntegaard (NOR)
36. Vladimir Iliev (BUL)
37. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
38. Thierry Langer (BEL)
39. Anton Dudčenko (UKR)
40. Thomas Bormolini (ITA)
41. Nikita Poršněv (RUS)
42. Karol Dombrovski (LTU)
43. Sergej Bočarnikov (BLR)
44. Krasimir Anev (BUL)
45. Emilien Jacquelin (FRA)
46. Leif Nordgren (USA)
47. Fabien Claude (FRA)
48. Sebastian Samuelsson (SWE)
49. Jakub Štvrtecký (CZE)
50. Felix Leitner (AUT)
51. Aleksander Fjeld Andersen (NOR)
52. Klemen Bauer (SLO)
53. Philipp Horn (GER)
54. Dominik Landertinger (AUT)
55. Serafin Wiestner (SUI)
56. Tomas Kaukenas (LTU)
57. Paul Schommer (USA)
58. Rok Tršan (SLO)
59. Eduard Latypov (RUS)
60. Lars Helge Birkeland (NOR)
61. Krešimir Crnkovič (CRO)
62. Su-jung Li (KOR)
63. Olli Hiidensalo (FIN)
64. Tobias Eberhard (AUT)
65. Sergej Semjonov (UKR)
66. Damir Rastić (SRB)
67. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
68. Mikito Tačizaki (JPN)
69. Joscha Burkhalter (SUI)
70. Antonin Guigonnat (FRA)
71. Daniele Cappellari (ITA)
72. Martin Otčenáš (SVK)
73. Łukasz Szczurek (POL)
74. Peppe Femling (SWE)
75. Apostolos Angelis (GRE)
76. Jules Burnotte (CAN)
77. Philipp Nawrath (GER)
78. Šimon Bartko (SVK)
79. Christian Gow (CAN)
80. Anton Smolski (BLR)
81. Michal Šlesingr (CZE)
82. Rene Zachna (EST)
83. George Buta (ROU)
84. Anton Pantov (KAZ)
85. Kalev Ermits (EST)
86. Anton Sinapov (BUL)
87. Grzegorz Guzik (POL)
88. Sing-jüan Jen (CHN)
89. Kosuke Ozaki (JPN)
90. Kristo Siimer (EST)
91. Raido Ränkel (EST)
92. Kazuki Bajšo (JPN)
93. Dimitar Gerdžikov (BUL)
94. Michal Šíma (SVK)
95. Nikita Lobastov (BLR)
96. Tuomas Harjula (FIN)
97. Tomáš Hasilla (SVK)
98. Aidan Millar (CAN)
99. Vladislav Vitěnko (KAZ)
100. David Komatz (AUT)
101. Tomáš Krupčík (CZE)
102. Edgars Mise (LAT)
103. Bohdan Cymbal (UKR)
104. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
105. Roman Rees (GER)
106. Torstein Stenersen (SWE)
107. Cornel Puchianu (ROU)
108. Jake Brown (USA)
109. Jeremy Finello (SUI)
110. Said Karimulla Chalili (RUS)
111. Miha Dovžan (SLO)

V Ruhpoldingu jsou také dnes velmi dobré podmínky, zcela srovnatelné s těmi, jaké měly včera ženy.

Závod začíná.

S číslem 1 na trať vyrukoval juniorský mistr světa Johannes Dale z Norska.

Dvojku má dnes Rakušan Simon Eder.

Na trati už také Garaničev, Ponsiluoma či Ital Hofer.

Číslo 8 má dnes první domácí biatlonista, a to Johannes Kuehn.

Do závodu vyrazili už také Windisch, Fak, Loginov a také další z domácích Němců Benedikt Doll.

Dale jako první dorazil na střelnici a na úvodní ležce byl bezchybný.

Michal Krčmář už je také na trati, chvíli po něm odstartoval i největší favorit Martin Fourcade.

Rakušan Eder pálil taktéž čistě.

Garaničev taktéž bezchybný, Hofer a Ponsiluoma jednou minuli…

Číslo 22 má dnes Ondřej Moravec a také ten už byl vpuštěn do závodu.

Johannes Kühn k radosti domácích tribun střílel čistě, bude však o dvě sekundy za zatím vedoucím Dalem.

Michal Krčmář si připsal rychlou a hlavně čistou položku, díky níž se posouvá průběžně na třetí místo.

Fillon Maillet z Francie páli taktéž rychle a čistě, a má prakticky totožný čas jako Dale.

Sport
Sport
16. 1. 2020
reklama