reklama
14:20 • SP v biatlonu • Hochfilzen, Rakousko

Sprint mužů

Konečné pořadí

1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Simon Desthieux (FRA)
3. Alexander Loginov (RUS)

Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu ze sprintu mužů na 10 kilometrů z rakouského Hochfilzenu v rámci Světového poháru 2019/2020. Závod začíná v pátek 13.12. ve 14:20.

Světový pohár se k druhého zastávce letošní sezóny přesunul do Rakouska, do tradičního střediska Hochfilzen. Během tří dnů budou ženy a muži závodit ve třech disciplínách a kompletní program otevřou páteční sprinty. Do akce je připraveno i česká pětice Adam Václavík, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Jakub Štvrtecký a Michal Krčmář.

Průběžné pořadí Světového poháru:

1. Martin Fourcade (FRA) 100 b.
2. Tarjei Bø (NOR) 92 b.
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) 91 b.
4. Matvej Jelisejev (RUS) 82 b.

20. Michal Krčmář (CZE) 37 b.
28. Ondřej Moravec (CZE) 24 b.
38. Adam Václavík (CZE) 15 b.
43. Jakub Štvrtecký (CZE) 11 b.
52. Michal Šlesingr (CZE) 6 b.

V dnešním prvním závodě zazářily některé Češky.

Startovní listina:

1. Anton Smolski (BLR)
2. Adam Václavík (CZE)
3. Klemen Bauer (SLO)
4. Torstein Stenersen (SWE)
5. Artěm Prima (UKR)
6. Erik Lesser (GER)
7. Krasimir Anev (BUL)
8. Mario Dolder (SUI)
9. Eduard Latypov (RUS)
10. Julian Eberhard (AUT)
11. Martin Ponsiluoma (SWE)
12. Sebastian Samuelsson (SWE)
13. Erlend Bjøntegaard (NOR)
14. Sergej Bočarnikov (BLR)
15. Jevgenij Garaničev (RUS)
16. Johannes Kühn (GER)
17. Johannes Thingnes Bø (NOR)
18. Michal Šlesingr (CZE)
19. Dominik Landertinger (AUT)
20. Alexandr Loginov (RUS)
21. Vladimir Iliev (BUL)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
23. Benedikt Doll (GER)
24. Felix Leitner (AUT)
25. Florent Claude (BEL)
26. Emilien Jacquelin (FRA)
27. Jakov Fak (SLO)
28. Tomas Kaukenas (LTU)
29. Benjamin Weger (SUI)
30. Dmitro Pidručnij (UKR)
31. Fabien Claude (FRA)
32. Scott Gow (CAN)
33. Fang-ming Čcheng (CHN)
34. Thomas Bormolini (ITA)
35. Tarjei Bø (NOR)
36. Antonin Guigonnat (FRA)
37. Matvej Jelisejev (RUS)
38. Roman Jeremin (KAZ)
39. Timofej Lapšin (KOR)
40. Simon Schempp (GER)
41. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
42. Leif Nordgren (USA)
43. Anton Dudčenko (UKR)
44. Apostolos Angelis (GRE)
45. Damir Rastić (SRB)
46. Quentin Fillon Maillet (FRA)
47. Rene Zachna (EST)
48. Nikita Poršněv (RUS)
49. Arnd Peiffer (GER)
50. George Buta (ROU)
51. Jeremy Finello (SUI)
52. Krešimir Crnkovič (CRO)
53. Raman Jaljotnau (BLR)
54. Vytautas Strolia (LTU)
55. Maxim Braun (KAZ)
56. Tobias Eberhard (AUT)
57. Johannes Dale (NOR)
58. Anton Sinapov (BUL)
59. Jesper Nelin (SWE)
60. Serafin Wiestner (SUI)
61. Rok Tršan (SLO)
62. Christian Gow (CAN)
63. Ruslan Tkalenko (UKR)
64. Dominik Windisch (ITA)
65. Tero Seppälä (FIN)
66. Sean Doherty (USA)
67. Harald Lemmerer (AUT)
68. Mikito Tačizaki (JPN)
69. Kalev Ermits (EST)
70. Martin Otčenáš (SVK)
71. Tomáš Hasilla (SVK)
72. Lukas Hofer (ITA)
73. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
74. Sing-jüan Jen (CHN)
75. Ondřej Moravec (CZE)
76. Thierry Langer (BEL)
77. Michal Krčmář (CZE)
78. Martin Fourcade (FRA)
79. Kosuke Ozaki (JPN)
80. Grzegorz Guzik (POL)
81. Jules Burnotte (CAN)
82. Łukasz Szczurek (POL)
83. Simon Desthieux (FRA)
84. Alexander Mc Intosh Howe (USA)
85. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
86. Jakub Štvrtecký (CZE)
87. Dmitrij Malyško (RUS)
88. Daniele Cappellari (ITA)
89. David Komatz (AUT)
90. Robert Heldna (EST)
91. Roberts Slotinš (LAT)
92. Šimon Bartko (SVK)
93. Travis Cooper (USA)
94. Michal Šíma (SVK)
95. Karol Dombrovski (LTU)
96. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
97. Nikita Lobastov (BLR)
98. Vladislav Vitěnko (KAZ)
99. Kristo Siimer (EST)
100. Peppe Femling (SWE)
101. Joscha Burkhalter (SUI)
102. Dimitar Gerdžikov (BUL)
103. Jong-kju Kim (KOR)
104. Miha Dovžan (SLO)
105. Artěm Tyščenko (UKR)
106. Aidan Millar (CAN)
107. Cornel Puchianu (ROU)
108. Kazuki Bajšo (JPN)
109. Olli Hiidensalo (FIN)
110. Aleksander Fjeld Andersen (NOR)
111. Philipp Horn (GER)

Závod začíná.

Po Bělorusovi Smolském jde do akce Adam Václavík.

Jako třetí pojede Slovinec Bauer.

S číslem šest je v akci jeden z favoritů - Němec Erik Lesser.

Úvodní desítku uzavírá domácí Julian Eberhard. Rakouským ženám sprint tolik nevyšel, tak uvidíme, co předvedou muži.

S číslem 17 jde do závodu největší dnešní favorit, a to Johannes Thingnes Bø z Norska! Ten ovládl poslední tři sprinty v rámci SP.

Ihned za ním jde do akçe druhý z Čechů Michal Šlesingr.

Adam Václavík dorazil na první střeleckou položku, jenže třikrát minul…

Johannes Thingnes Bø do toho tradičně šlápl a na prvním mezičase je jasně první.

Na střelnici se objevil také Němec Lesser a zastřílel čistě!

Na trati už je další domácí favorit, a to Dominik Landertinger.

Jeho krajan Eberhard se fanouškům mezitím představil na první střelecké položce, jenže vyprodukoval dvě nepřesné rány!

Samuelsson ze Švédska a Bjoentegaard z Norska na ležce zastříleli čistě, oba však těsně ztrácejí na vedoucí Lessera z Německa.

Johannes Thingnes Bø zatím potvrzuje roli favorita, na první střelbě rychle pokosil terče a vede o téměř půlminuty!

Michal Šlesingr takes zvládl první střeleckou položku bezchybně a je průběžně na 4. místě. Otázkou je, jak si povede v běhu.

Sport
Sport
13. 12. 2019
reklama