reklama
• SP v biatlonu • Ruhpolding

Sprint žen

Konečné pořadí

1. Tiril Eckhoffová (NOR)
2. Hanna Öbergová (SWE)
3. Dorothea Wiererová (ITA)

Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu ze sprintu žen na 7,5 kilometrů z německého Ruhpoldingu v rámci Světového poháru 2019/2020. Závod začíná ve středu 15.1. ve 14:30.

V letošní sezóně se sprint pojede už popáté. Ten poslední před týdnem v německém Oberhofu vyhrála s náskokem Norka Roiselandová, která bude mezi velké favoritky patřit i dnes. Do závodu je připraveno i kvarteto Češek - Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Jessica Jislová a také Tereza Voborníková.

Průběžné pořadí Světového poháru:

1. Dorothea Wiererová (ITA) 390 b.
2. Tiril Eckhoffová (NOR) 381 b.
3. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 305 b.
4. Julia Simonová (FRA) 285 b.
5. Denise Herrmannová (GER) 273 b.
11. Markéta Davidová (CZE) 227 b.

24. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 133 b.
29. Lucie Charvátová (CZE) 118 b.
47. Jessica Jislová (CZE) 40 b.

STARTOVNÍ LISTINA:
1. ANNA FROLINOVÁ (KOR)
2. LISA VITTOZZIOVÁ (ITA)
3. ANAIS BESCONDOVÁ (FRA)
4. PAULINA FIALKOVÁ (SVK)
5. KAISA MÄKÄRÄINENOVÁ (FIN)
6. LINN PERSSONOVÁ (SWE)
7. MARI EDEROVÁ (FIN)
8. FUJUKO TAČIZAKIOVÁ (JPN)
9. HANNA ÖBERGOVÁ (SWE)
10. JEKATĚRINA JURLOVOVÁ-PERCHTOVÁ (RUS)
11. TIRIL ECKHOFFOVÁ (NOR)
12. MONA BRORSSONOVÁ (SWE)
13. BAIBA BENDIKOVÁ (LAT)
14. IVONA FIALKOVÁ (SVK)
15. JULIA SIMONOVÁ (FRA)
16. JOHANNA TALIHÄRMOVÁ (EST)
17. OLENA PIDHRUŠNÁ (UKR)
18. LISA THERESA HAUSEROVÁ (AUT)
19. MARTE OLSBUOVÁ RÖISELANDOVÁ (NOR)
20. ŤIA-LIN TCHANG (CHN)
21. IRYNA KRJUKOVÁ (BLR)
22. LENA HÄCKIOVÁ (SUI)
23. FRANZISKA PREUSSOVÁ (GER)
24. JUSTINE BRAISAZOVÁ (FRA)
25. ANASTASSIJA KONDRATĚVOVÁ (KAZ)
26. KATHARINA INNERHOFEROVÁ (AUT)
27. SUSAN DUNKLEEOVÁ (USA)
28. FEDERICA SANFILIPPOVÁ (ITA)
29. DOROTHEA WIEREROVÁ (ITA)
30. JULIJA DŽIMOVÁ (UKR)
31. MILENA TODOROVOVÁ (BUL)
32. KAMILA ŻUKOVÁ (POL)
33. MARKÉTA DAVIDOVÁ (CZE)
34. EMMA LUNDEROVÁ (CAN)
35. EVA KRISTEJN PUSKARČÍKOVÁ (CZE)
36. INGRID LANDMARK TANDREVOLDOVÁ (NOR)
37. DENISE HERRMANNOVÁ (GER)
38. SELINA GASPARINOVÁ (SUI)
39. JÜAN-MENG ČCHU (CHN)
40. SVĚTLANA MIRONOVOVÁ (RUS)
41. CLARE EGANOVÁ (USA)
42. JANINA HETTICHOVÁ (GER)
43. ELVIRA ÖBERGOVÁ (SWE)
44. MONIKA HOJNISZOVÁ-STARĘGAOVÁ (POL)
45. JULIA SCHWAIGEROVÁ (AUT)
46. LUCIE CHARVÁTOVÁ (CZE)
47. JELENA KRUČINKINOVÁ (BLR)
48. KAROLINE OFFIGSTADOVÁ KNOTTENOVÁ (NOR)
49. VALJ SEMERENKOVÁ (UKR)
50. NICOLE GONTIEROVÁ (ITA)
51. LARISA KUKLINOVÁ (RUS)
52. MEGAN BANKESOVÁ (CAN)
53. AITA GASPARINOVÁ (SUI)
54. CÉLIA AYMONIEROVÁ (FRA)
55. VANESSA HINZOVÁ (GER)
56. REGINA OJAOVÁ (EST)
57. MAREN HAMMERSCHMIDTOVÁ (GER)
58. VITA SEMERENKOVÁ (UKR)
59. SARI MAEDAOVÁ (JPN)
60. ELISA GASPARINOVÁ (SUI)
61. MICHELA CARRARAOVÁ (ITA)
62. KRISTINA REZCOVOVÁ (RUS)
63. SON-SU KIM (KOR)
64. CHRISTINA RIEDEROVÁ (AUT)
65. GABRIELE LEŠČINSKAITEOVÁ (LTU)
66. HALLIE GROSSMANOVÁ (USA)
67. NADIA MOSEROVÁ (CAN)
68. JESSICA JISLOVÁ (CZE)
69. MARIJA ZDRAVKOVOVÁ (BLR)
70. TUULI TOMINGASOVÁ (EST)
71. JULIJA MATVIJENKOVÁ (LAT)
72. LEA EINFALTOVÁ (SLO)
73. KINGA ZBYLUTOVÁ (POL)
74. GALINA VIŠNĚVSKÁ (KAZ)
75. POLONA KLEMENČIČOVÁ (SLO)
76. HANNA SOLAOVÁ (BLR)
77. NIKA BLAŽENIĆOVÁ (CRO)
78. ANNA MAGNUSSONOVÁ (SWE)
79. ALLA GILENKOVÁ (MDA)
80. SUVI MINKKINENOVÁ (FIN)
81. VERONIKA MACHYNIAKOVÁ (SVK)
82. THEKLA BRUNOVÁ-LIEOVÁ (NOR)
83. LINIAN WEI-LIN COLEBOURNOVÁ (AUS)
84. CAROLINE COLOMBOVÁ (FRA)
85. FAN-ČCHI MENG (CHN)
86. ANA LARISA COTRUȘOVÁ (ROU)
87. MAGDALENA GWIZDOŃOVÁ (POL)
88. TEREZA VOBORNÍKOVÁ (CZE)
89. KAROLIN HORCHLEROVÁ (GER)
90. NIKA VINDIŠAROVÁ (SLO)
91. UN-ČUNG KO (KOR)
92. IRINA STARYCHOVÁ (RUS)
93. JURIE TANAKAOVÁ (JPN)
94. SYNNØVE SOLEMDALOVÁ (NOR)
95. TEREZIA POLIAKOVÁ (SVK)
96. JOHANNA SKOTTHEIMOVÁ (SWE)
97. DANIELA KADEVOVÁ (BUL)
98. GRETE GAIMOVÁ (EST)
99. JENNY FELLMANOVÁ (FIN)
100. DARJA BLAŠKOVÁ (BLR)
101. CHLOÉ CHEVALIEROVÁ (FRA)
102. DUNJA ZDOUCOVÁ (AUT)
103. DEEDRA IRWINOVÁ (USA)
104. JELIZAVETA BELČENKOVÁ (KAZ)
105. SARAH BEAUDRYOVÁ (CAN)
106. NATALJA KOČERGINOVÁ (LTU)
107. IRINA KRUČINKINOVÁ (BLR)

V Ruhpoldingu dnes oproti Oberhofu v minulém týdnu panují daleko lepší podmínky, pro všechny závodnice, dá se říci, naprosto ideální.

Závod začíná.

Do akce jako první šla Korejka Anna Frolinová, po ní jdou do závodu favoritky.

Například Vittozziová z Itálie, Bescondová z Francie či Slovenka Paulina Fialková.

Číslo pět má dnes vítězka víkendového masáku Kaisa Mäkäräinenová z Finska!

 

První desítku uzavírá Švédka Oebergová s Ruskou Jurlovovou-Perktovou.

A druhou desítku načíná Tiril Eckhoffová, která už je také na trati.

Lisa Vittozziová z Itálie jako první dorazila na střelnici, ale jednou minula. Podobně si vedla i Korejka Frolinová…

Paulina Fialková jako první pálila čistě a je na prvním místě před Bescondovou, která byla rovněž na úvodní položce bezchybná.

Také Kaisa Mäkäräinenová střílela čistě, jenže o něco pomaleji, a je druhá.

S číslem 18 jde do akce Norka Roiselandová, která, jak už bylo zmíněno, vyhrála sprint minulý týden.

Do čela se posouvá Švédka Oebergová, která zkombinovala rychlý běh s ještě rychlejší úvodní střeleckou položkou.

Pak však na střelnici dojela Eckhoffová, také rychle pokosila terče a právě ona jde do čela o šest sekund.

První závodnice dojely také na druhou střelbu, Bescondová jednou minula, čímž se připravila o naději, naopak Paulina Fialková se po další čisté položce hlásí o pozici na stupních vítězů.

Kaisa Mäkäräinenová dvakrát minula!

Na trati už máme také Markétu Davidovou. Držíme palce!

Sport
Sport
15. 1. 2020
reklama