reklama
11:30 • SP v biatlonu • Hochfilzen, Rakousko

Sprint žen

Konečné pořadí

1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
3. Světlana Mironovová (RUS)

Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu ze sprintu žen na 7,5 kilometrů z rakouského Hochfilzenu v rámci Světového poháru 2019/2020. Závod začíná v pátek 13.12. v 11:30.

Světový pohár se k druhého zastávce letošní sezóny přesunul do Rakouska, do tradičního střediska Hochfilzen. Během tří dnů budou ženy a muži závodit ve třech disciplínách a kompletní program otevřou páteční sprinty. Do akce je připraveno i české kvarteto Lucie Charvátová, Eva Puskarčíková, Markéta Davidová a Jessica Jislová. Veronika Vítková tentokrát startovat nebude.

Průběžné pořadí SP ve sprintu 

1. Dorothea Wiererová (ITA) 60 bodů
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 54 bodů 
3. Markéta Davidová (CZE) 48 bodů
4. Franziska Preussová (GER) 43
5. Linn Perssonová (SWE) 40

Právě v prvním letošním sprintu před týdnem ve Švédsku se skvěle vedlo Markétě Davidové, která si dojela pro bronz!

Průběžné pořadí Světového poháru

1. Dorothea Wiererová (ITA) 96 bodů
2. Markéta Davidová (CZE) 78 bodů
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 73 bodů
4. Julia Simonová (FRA) 72 bodů
5. Franziska Preussová (GER) 72 bodů
6. Lena Häckiová (SUI) 72 bodů

Startovní listina

1. Valj Semerenková (UKR)
2. Vanessa Hinzová (GER)
3. Lena Häckiová (SUI)
4. Lucie Charvátová (CZE)
5. Kamila Żuková (POL)
6. Mari Ederová (FIN)
7. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
8. Julia Schwaigerová (AUT)
9. Elvira Öbergová (SWE)
10. Milena Todorovová (BUL)
11. Fujuko Tačizakiová (JPN)
12. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
13. Jelena Kručinkinová (BLR)
14. Susan Dunkleeová (USA)
15. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
16. Selina Gasparinová (SUI)
17. Federica Sanfilippová (ITA)
18. Tiril Eckhoffová (NOR)
19. Julija Džimová (UKR)
20. Johanna Talihärmová (EST)
21. Chloé Chevalierová (FRA)
22. Dzinara Alimbekavová (BLR)
23. Clare Eganová (USA)
24. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
25. Grete Gaimová (EST)
26. Baiba Bendiková (LAT)
27. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
28. Célia Aymonierová (FRA)
29. Mona Brorssonová (SWE)
30. Linn Perssonová (SWE)
31. Světlana Mironovová (RUS)
32. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE)
33. Markéta Davidová (CZE)
34. Megan Bankesová (CAN)
35. Ivona Fialková (SVK)
36. Justine Braisazová (FRA)
37. Julia Simonová (FRA)
38. Dorothea Wiererová (ITA)
39. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
40. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
41. Lisa Vittozziová (ITA)
42. Hanna Öbergová (SWE)
43. Larisa Kuklinová (RUS)
44. Vita Semerenková (UKR)
45. Katharina Innerhoferová (AUT)
46. Franziska Preussová (GER)
47. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
48. Elisa Gasparinová (SUI)
49. Denise Herrmannová (GER)
50. Iryna Krjuková (BLR)
51. Polona Klemenčičová (SLO)
52. Emma Nilssonová (SWE)
53. Paulina Fialková (SVK)
54. Darja Blašková (BLR)
55. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
56. Anna Frolinová (KOR)
57. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
58. Nika Blaženićová (CRO)
59. Regina Ojaová (EST)
60. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
61. Galina Višněvská (KAZ)
62. Jen Čang (CHN)
63. Alla Gilenková (MDA)
64. Franziska Hildebrandová (GER)
65. Aita Gasparinová (SUI)
66. Christina Riederová (AUT)
67. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
68. Nadia Moserová (CAN)
69. Eniko Martonová (ROU)
70. Nicole Gontierová (ITA)
71. Kinga Zbylutová (POL)
72. Ju-mi Jung (KOR)
73. Julija Matvijenková (LAT)
74. Suvi Minkkinenová (FIN)
75. Anais Bescondová (FRA)
76. Jurie Tanakaová (JPN)
77. Daniela Kadevová (BUL)
78. Tamara Voroninová (RUS)
79. Emma Lunderová (CAN)
80. Čao-chan Čang (CHN)
81. Karolin Horchlerová (GER)
82. Jessica Jislová (CZE)
83. Lea Einfaltová (SLO)
84. Olena Pidhrušná (UKR)
85. Dunja Zdoucová (AUT)
86. Elisabeth Högbergová (SWE)
87. Nina Zadravecová (SLO)
88. Synnøve Solemdalová (NOR)
89. Son-su Kim (KOR)
90. Marija Zdravkovová (BLR)
91. Caroline Colombová (FRA)
92. Asuka Hačisuková (JPN)
93. Magdalena Gwizdońová (POL)
94. Natalja Kočerginová (LTU)
95. Emily Dreissigackerová (USA)
96. Sarah Beaudryová (CAN)
97. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
98. Anna Weidelová (GER)
99. Irene Cadurischová (SUI)
100. Kristina Rezcovová (RUS)
101. Hanna Solaová (BLR)
102. Jüan-meng Čchu (CHN)
103. Tuuli Tomingasová (EST)
104. Jenny Fellmanová (FIN)
105. Veronika Machyniaková (SVK)

V Rakousku dnes panuje dobré počasí. Nejlepší závodníci tradičně podle výsledků postoupí do nedělního stíhacího závodu.

Závod začíná.

Jako první vyrazila do akce Valj Semerenková z Ukrajiny.

S číslem dvě v akci Němka Hinzová a s trojkou Švýcarka Haeckiová.

Číslo 4 má první Češka na startu, a to Lucie Charvátová.

Po ní jde do závodu Polka Zuková. Velkého aplausu se s číslem sedm dočkala domácí Rakušanka Hauserová.

Na prvním mezičase má zatím nejlepší mezičas právě Lucie Charvátová, což je dobrá zpráva hned v úvodu závodu.

Semerenková jako první dnes dorazila na střelnici a položku vleže zvládla čistě.

Němka Hinzová jednou minula, Švýcarka Haeckiová dokonce dvakrát.

S číslem 18 jde do závodu jedna z favoritek Norka Eckhoffová, který chce napravit neúspěchy z minulého týdne.

Lucie Charvátová na první střelecké položce jednou minula…

V závodě je už i další z norských spolufavoritek, a to Marte Olsbuová Röiselandová z Norska.

Parádně na první položce pálila Jurlovová-Perktová z Ruska, která jde průběžně na druhé místo.

Sport
Sport
13. 12. 2019
reklama