reklama
14:15 • SP v biatlonu • Pokljuka

Vytrvalostní závod mužů

Konečné pořadí

1. Johannes Thingnes Bö (NOR)
2. Martin Fourcade (FRA)
3. Florent Claude (FRA)

Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu z vytrvalostního závodu mužů na 20 kilometrů ze slovinské Pokljuky v rámci Světového poháru 2019/2020. Závod začíná ve čtvrtek 23.1. ve 14:15.

Podruhé v této sezóně se závodníci vydají do vytrvalostního závodu. Ten bude okořeněn návratem Johannese Thingese Boea, který se bude chtít do nejdříve vrátit do žlutého trikotu, který mu uzmul během jeho absence největší konkurent Martin Fourcade. Do závodu jsou připraveni i Češi Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Adam Václavík a Tomáš Krupčík.

Průběžné pořadí SP 

1. Martin Fourcade (FRA) 507 bodů
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) 436
3. Simon Desthieux (FRA) 435
4. Tarjei Bø (NOR) 391
5. Alexandr Loginov (RUS) 390

Startovní listina

1. Julian Eberhard (AUT)
2. Arnd Peiffer (GER)
3. Alexandr Loginov (RUS)
4. Simon Desthieux (FRA)
5. Klemen Bauer (SLO)
6. Peppe Femling (SWE)
7. Matvej Jelisejev (RUS)
8. Scott Gow (CAN)
9. Artěm Prima (UKR)
10. Benedikt Doll (GER)
11. Jesper Nelin (SWE)
12. Jakov Fak (SLO)
13. Sergej Bočarnikov (BLR)
14. Philipp Horn (GER)
15. Karol Dombrovski (LTU)
16. Michal Krčmář (CZE)
17. Johannes Thingnes Bø (NOR)
18. Simon Eder (AUT)
19. Sean Doherty (USA)
20. Timofej Lapšin (KOR)
21. Ondřej Moravec (CZE)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
23. Jevgenij Garaničev (RUS)
24. Vladimir Iliev (BUL)
25. Roman Jeremin (KAZ)
26. Thomas Bormolini (ITA)
27. Florent Claude (BEL)
28. Tarjei Bø (NOR)
29. Martin Fourcade (FRA)
30. Benjamin Weger (SUI)
31. Erlend Bjøntegaard (NOR)
32. Quentin Fillon Maillet (FRA)
33. Dmitro Pidručnij (UKR)
34. Fabien Claude (FRA)
35. Aleksander Fjeld Andersen (NOR)
36. Vytautas Strolia (LTU)
37. Rok Tršan (SLO)
38. Anton Smolski (BLR)
39. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
40. Mario Dolder (SUI)
41. Michal Šlesingr (CZE)
42. Dominik Landertinger (AUT)
43. Leif Nordgren (USA)
44. Emilien Jacquelin (FRA)
45. Nikita Poršněv (RUS)
46. Torstein Stenersen (SWE)
47. Tero Seppälä (FIN)
48. Dominik Windisch (ITA)
49. Anton Dudčenko (UKR)
50. Philipp Nawrath (GER)
51. Johannes Dale (NOR)
52. Johannes Kühn (GER)
53. Felix Leitner (AUT)
54. Krasimir Anev (BUL)
55. Antonin Guigonnat (FRA)
56. Oskar Brandt (SWE)
57. Krešimir Crnkovič (CRO)
58. George Buta (ROU)
59. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
60. Adam Václavík (CZE)
61. Miha Dovžan (SLO)
62. Apostolos Angelis (GRE)
63. Tomas Kaukenas (LTU)
64. Jake Brown (USA)
65. Eduard Latypov (RUS)
66. Mikito Tačizaki (JPN)
67. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
68. Šue-zhi Li (CHN)
69. Dujin Čoi (KOR)
70. David Komatz (AUT)
71. Tom Lahaye-Goffar (BEL)
72. Erik Lesser (GER)
73. Ajlan Rastić (SRB)
74. Martin Otčenáš (SVK)
75. Sergej Semjonov (UKR)
76. Anton Sinapov (BUL)
77. Rene Zachna (EST)
78. Tomáš Hasilla (SVK)
79. Kosuke Ozaki (JPN)
80. Mikita Labastau (BLR)
81. Grzegorz Guzik (POL)
82. Olli Hiidensalo (FIN)
83. Lukas Hofer (ITA)
84. Christian Gow (CAN)
85. Serafin Wiestner (SUI)
86. Raido Ränkel (EST)
87. Jules Burnotte (CAN)
88. Anton Pantov (KAZ)
89. Kiril Strelcov (RUS)
90. Timur Kuts (KAZ)
91. Cornel Puchianu (ROU)
92. Łukasz Szczurek (POL)
93. Michal Šíma (SVK)
94. Jinle Tang (CHN)
95. Dimitar Gerdžikov (BUL)
96. Kazuki Bajšo (JPN)
97. Maxim Varabej (BLR)
98. Gabriel Stegmayr (SWE)
99. Paul Schommer (USA)
100. Tomáš Krupčík (CZE)
101. Aidan Millar (CAN)
102. Roberts Slotinš (LAT)
103. Bohdan Cymbal (UKR)
104. Robert Heldna (EST)
105. Šimon Bartko (SVK)
106. Daniele Cappellari (ITA)
107. Eligius Tambornino (SUI)
108. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
109. Patrick Jakob (AUS)

Závod začíná.

Jako první vyrazil do akce Rakušan Julian Eberhard.

Číslo dvě má dnes Němec Arnd Peiffer, kterému se dařilo na domácí půdě před dvěma týdny.

Za ním jde do závodu Rus Alexander Loginov.

Čtyřku má dnes Simon Desthieux z Francie a s pětkou první z domácích borců Klemen Bauer.

První desítku uzavřel Němec Doll, dvanáctku má pak největší domácí naděje na medaili Jakov Fak!

Michal Krčmář už je taktéž v závodu.

Hned po něm je na trati s číslem 17 navrátilec Johannes Thingnes Boe.

Rakušan Eberhard jako první dorazil na střelnici, ovšem třikrát minul! Nutno podotknout, že místo jednoho trestného kola je do času závodníků přičtena jedna minuta.

Peiffer střílel čistě, stejně tak tak Loginov a Desthieux z Francie.

Také Ondřej Moravec už se vydal do dnešního závodu.

Na konci třetí desítky jdou do závodu Tarjei Boe a Martin Fourcade.

Jakov Fak potěšil domácí tribuny a zastřílel čistě. Pálil navíc rychle, a tak je první!

V závodě už je také Quentin Fillon Maillet, kterému se minulý týden vedlo znamenitě.

Michal Krčmář bohužel na první střelecké položce dvakrát minul, J. T. Boe byl bezchybný.

Ondřej Moravec na úvodní položce chyboval jednou.

Sport
Sport
23. 1. 2020
reklama