Italský fotbalový trenér Cerase Prandelli jásá i zuří. Jeho tým porazil v úterý Dány 3:1, přestože hrál druhý poločas o deseti, a vede kvalifikační skupinu B o postup na mistrovství světa s deseti body ze čtyř zápasů. "Ukázali jsme se jako velký tým," řekl kouč a víceméně opakoval totéž co po každém podzimním utkání.

Tentokrát k adoraci svého výběru přešel hned z jiné emotivní polohy. Byl rozlícený na Pabla Osvalda, jenž se nechal vyloučit hned na začátku druhé půle za faul loktem na Thomase Kristensena. Střelec AS Řím, jehož pro reprezentaci připravuje Zdenek Zeman, dal už v kvalifikaci tři góly, ale tentokrát si Prandelliho, jenž mu dává důvěru, pohněval. Naštěstí pro Italy je zpátky Mario Balotelli.