reklama

Člen týmu: Zacha flákal tréninky, Karabáček zaspal vícekrát

Atmosféra v týmu nebyla přátelská. Obránce Lukáš Klok kritizuje své spoluhráče z útoku. Atmosféra v týmu nebyla přátelská. Obránce Lukáš Klok kritizuje své spoluhráče z útoku. autor: ČTK
Obránce hokejové dvacítky Lukáš Klok se na Facebooku zastal trenéra Miroslav Přerosta a naopak veřejně kritizoval své spoluhráče Pavla Zachu a Václava Karabáčka.

Toronto - Trenér Miroslav Přerost se po vlně kritiky a neúspěchu dvacítky v Kanadě dočkal poprvé zastání. Na jeho stranu se postavil obránce týmu Lukáš Klok, který na svém Facebooku naopak zajel do svých spoluhráčů Pavla Zachy a Václava Karabáčka.

Klok ve zprávě tvrdí, že chování Karabáčka nebylo hodné hráče reprezentace, a rýpl si také do Pavla Zachy, který podle něj flákal tréninky. Je to reakce na článek otce Pavla Zachy, který na svém webu ostře kritizoval vedení týmu a způsob, jakým trenéři skládali nominaci. Klok se většinu jeho tvrzení snaží vyvracet způsobem, který potvrzuje dohady o tom, že v celém týmu nepanovala po dobu turnaje přátelská atmosféra.

Chování Karabáčka nebylo hodné reprezentanta

Zacha měl v článku za zlé, že se trenér těsně před začátkem turnaje zbavil Karabáčka, protože zaspal týmovou poradu, a poukázal také na to, že trenéři už před turnajem nepočítali ani s jeho synem. Ten však v přípravě válel a nakonec se stal i jedním z nejlepších hráčů Čechů na turnaji - kritiku Pavla Zachy čtěte ZDE.

"Kolem zaspání Vency Karabáčka, co píšou všichni, že jednou zaspal a už ho trenér vyhodil, je taky blbost. Těch zaspání bylo daleko víc, ne jen na nějaké video. A jeho chování nebylo hodné hráče reprezentace," napsal spoluhráč Klok a dodal: "Ano, Pavel Zacha byl s ním na pokoji, takže chodil taky pozdě, ale trenér Přerost mohl vyhodit jen jednoho."

Klok kritizoval i fanoušky v Česku

Klok poté v kritice obou kamarádů pokračoval: "Oba ročníkově mladší hráči na týmovém strečinku s fyzioterapeutem jen postávali, jako by se nic nedělo. Týmové rozcvičky na MS v podání Pavla Zachy byly taky 'kvalitní'. Celý tým je dělal pořádně, tak proč ne on? Kdyby alespoň dělal, že je dělá pořádně, a nedával jasně najevo, jak je mu to jedno."

"Zamyslete se, než začnete zase kritizovat. A chtěl bych vidět vás ostatní, co píšete ty trapné komentáře, jak byste ustáli takový mediální tlak. Kdyby se postoupilo, tak byste všichni psali, jak jste fandili a všechno. Ještě by toho bylo dost, o čem bych se mohl zmínit, ale na to už nemám sílu," vzkázal v závěru příspěvku Klok fanouškům do Česka.

reklama