reklama

AC Milán v rámci úsporných opatření prodal týmový autobus

Stephan El Shaarawy (AC Milán) Stephan El Shaarawy (AC Milán) autor: Reuters
Vedení klubu totiž podle italských médií vůz v rámci úsporných opatřeních prodalo za 150 tisíc eur (asi 4,2 milionu korun) a dalších 200 tisíc by mělo ročně ušetřit za jeho provoz.

Řím - Fotbalisté AC Milán se musejí při cestách na zápasy obejít bez luxusního týmového autobusu. Vedení klubu totiž podle italských médií vůz v rámci úsporných opatřeních prodalo za 150 tisíc eur (asi 4,2 milionu korun) a dalších 200 tisíc by mělo ročně ušetřit za jeho provoz.

Akce nezůstala bez odezvy a Rossoneri se stali terčem internetových vtipálků. Jeden z nich například na sociální síti Twitter zveřejnil fotomontáž, na které hráči milánského celku stopují u dálnice. V jejich čele stojí viceprezident klubu Adriano Galliani s cedulí "Řím".

AC Milán, který prodej autobusu oficiálně nekomentoval, se stejně jako skoro celá italská liga potýká s finančními problémy a ústupem ze slávy. V minulé sezoně osmnáctinásobný šampion skončil na osmém místě a stejná příčka slavnému klubu patří i po 19 kolech tohoto ročníku.

reklama