reklama

Anglickou Premier League už naladí i zákazníci UPC

Akce Tomáše Rosického v dresu Arsenalu už nyní budou moci sledovat i zákazníci UPC Akce Tomáše Rosického v dresu Arsenalu už nyní budou moci sledovat i zákazníci UPC autor: Reuters
Společnost UPC ČR zařadila do své nabídky kanály Slovak Sport 1 a Slovak Sport 2 HD, které vysílají anglickou fotbalovou ligu.

Praha - Zákazníci kabelové televize UPC si už o tomto víkendu budou moci vyladit zápasy anglické fotbalové ligy.

V její nabídce se totiž od pátku 31. ledna nově objevují kanály Slovak Sport 1 a Slovak Sport 2 HD.

Konkrétně v sobotu 1. února tak od 13.45 poběží na Slovak Sport 2 HD duel West Ham - Swansea.

Od 16.00 pak na Slovak Sport 1 utkání Stoke City - Manchester United.

V neděli pak poběží další dva duely (WBA-Liverpool, Arsenal - Crystal Palace) a v pondělí jeden (Manchester City - Chelsea), a to na Slovak Sport 2 HD.

Platí, že Slovak Sport 1 i Slovak Sport 2 HD umisťuje UPC ČR do programové nabídky Komfort. Program Slovak Sport 1 bude navíc součástí tematického balíčku Sport, který již obsahuje programy Sport 1, Sport 2, Nova Sport, Nova Sport HD, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport HD, Eurosport2 HD, Extreme Sport a Golf Channel.

Na Slovak Sport 1 poběží vždy jeden zápas z každého kola Premier League. Kanál nabídne i atletické závody, házenou či duely ruské fotbalové ligy.

Na Slovak Sport 2 HD bude každý týden k vidění až pět utkání z Premier League, ale také přenosy z argentinské či belgické ligy.

Všechny přenosy budou komentovány ve slovenštině.

Klientem UPC ČR je zhruba 460 000 českých domácností. Dostupnost sledování zápasů anglické Premier League se tak v České republice výrazně zvýší. Dosud měli možnost sledovat je zejména zákazníci O2 TV

Facebooková stránka autora: Luděk Mádl - Aktuálně.cz

reklama