reklama

Štastné shledání. Fotbalová hvězda už má zpátky milovaného psa, jehož unesli zloději

Daniel Sturridge s Lucci Daniel Sturridge s Lucci autor: Instagram
Příběh zoufalého fotbalisty Daniela Sturridge, jemuž zloději unesli psa, má šťastný konec. Zvířecí miláček byl nalezen v Los Angeles a už je zase u svého pána.

Sídlo fotbalisty Daniela Sturridge v Los Angeles navštívila trojice zlodějů v noci na úterý. Ukradené věci by anglický reprezentant oželel, nesmířil se však s tím, že lupiči unesli jeho psa jménem Lucci. V dojemných vzkazech, které zničený Sturridge nahrál na sociální sítě, prosil o vrácení svého čtyřnohého parťáka a sliboval vysokou odměnu.

"Poslouchejte. Někdo se vloupal do mého domu v LA a vzal mého psa. Jestli někdo víte, kdo se mi dostal do domu, zaplatím cokoliv, myslím to vážně," sliboval 28násobný anglický reprezentant, jemuž po sezoně vypršela smlouva s Liverpoolem.

Zlodějům Sturridge, jenž pomohl Reds k triumfu v posledním ročníku Ligy mistrů, a stal se tak prvním Angličanem, jenž tuto soutěž vyhrál se dvěma různými kluby, vzkázal: "Jak můžete někomu vzít psa? Jste šílení? Přišli jste do domu a sebrali psa? Jestli ho někdo najdete, zaplatím cokoliv. Chci svého psa zpátky."

Jeden ze vzkazů Daniela Sturridge:

Příběh se dočkal šťastného rozuzlení. Podle serveru ABC News byl Sturridgeův pes nalezen v Los Angeles a vrácen majiteli. Policie neuvedla žádné podrobnosti, kdo fotbalistova oblíbence našel. Informovala jen o tom, že v případu neprovedla žádné zatčení.

reklama