Arsenal porazil Hull a má na dosah Ligu mistrů

4. 5. 2015 23:14
Na čtvrtý Manchester United, který má aktuálně na kontě tři porážky za sebou, má londýnský klub už pětibodový náskok.
Alexis Sánchez těsně před jednou ze svých branek do sítě Hullu.
Alexis Sánchez těsně před jednou ze svých branek do sítě Hullu. | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Arsenalu porazili v dohrávce 35. kola anglické ligy 3:1 domácí Hull a opět se bodově dotáhli na druhý Manchester City. Na čtvrtý Manchester United, který má aktuálně na kontě tři porážky za sebou, má londýnský klub už pětibodový náskok a při jednom zápase k dobru i velmi blízko k jistotě účasti v Lize mistrů.

Soupeře, který bojuje o záchranu, připravil Arsenal o šanci na body v závěru prvního poločasu, kdy se dvakrát trefil chilský útočník Alexis Sánchez a jednou Velšan Aaron Ramsey. Po změně stran už pouze domácí snížili, hlavou se trefil Stephen Quinn.

Arsenal je deset kol bez porážky, český záložník Tomáš Rosický sledoval prodloužení série jen z lavičky náhradníků.