AS Řím stíhá Neapol. Vyhrál i třetí zápas v sezoně

16. 9. 2013 23:06
Fotbalisté AS Řím zvítězili v dohrávce 3. kola italské ligy na hřišti Parmy 3:1 a se ziskem devíti bodů jsou o skóre druzí za vedoucí Neapolí.
Francesco Totti.
Francesco Totti. | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté AS Řím zvítězili v dohrávce 3. kola italské ligy na hřišti Parmy 3:1 a se ziskem devíti bodů jsou o skóre druzí za vedoucí Neapolí. Dnes sice poprvé v sezoně inkasovali, ale díky třem brankám ve druhém poločase výsledek otočili.

Skóre zápasu otevřel v závěru prvního dějství domácí Jonathan Biabiany. O vyrovnání se v 47. minutě postaral Alessandro Florenzi a do vedení hosty poslal půl hodiny před koncem kapitán Francesco Totti. Konečnou podobu výsledku dal z penalty v 85. minutě Kevin Strootman.

AS Řím má stejně jako první Neapol na kontě devět bodů. O dva body zpět je trojice Inter Milán, Fiorentina a obhájce titulu Juventus.

Italská fotbalová liga - 3. kolo:

Parma - AS Řím 1:3 (39. Bibiany - 47. Florenzi, 70. Totti, 85. Strootman z pen.).

1. Neapol 3 3 0 0 9:2 9
2. AS Řím 3 3 0 0 8:1 9
3. Inter Milán 3 2 1 0 6:1 7
4. Fiorentina 3 2 1 0 8:4 7
5. Juventus Turín 3 2 1 0 6:2 7
6. Livorno 3 2 0 1 6:3 6
7. Lazio Řím 3 2 0 1 6:5 6
8. Hellas Verona 3 2 0 1 4:4 6