reklama

Balotelli: Pokud porazíme Kostariku, chci pusu od královny

Mario Balotelli. Mario Balotelli. autor: Reuters
Kontroverzní italský útočník provokuje Angličany na twitteru. Balotelli dobře ví, že Albion potřebuje pomoc squadry azzury.

Rio de Janeiro - Škodolibý úsměv vyvolaly nezdary anglického národního týmu na tváři Maria Balotelliho. Kontroverzní italský útočník, který se stal v minulosti nechtěným v Manchesteru City, dobře ví, že Anglie po dvou porážkách v základní skupině světového šampionátu nutně potřebuje pomoc jeho týmu.

Pokud Italové dnes v podvečer porazí Kostariku a v posledním zápase skupiny i Uruguay, mohly by Angličanům stačit k postupu do osmifinále pouhé tři body.

Balotelli proto provokuje na twitteru a facebooku: "Pokud porazíme Kostariku a udržíme tak naději Angličanů, chci pusu od britské královny. Samozřejmě na tvář," napsal na sociální sítě třiadvacetiletý rodák z Palerma.

Ten si zatím světový šampionát v Brazílii vyloženě užívá. Úvodní zápas squadry azzury právě proti Albionu rozhodl svou přesnou hlavičkou za záda Joe Harta a od té doby překypuje skvělou náladou, kterou demonstruje především na sociálních sítích.

Den po utkání s Anglií například postnul fotografii alba samolepek italského národního týmu, kde je na každém postu v sestavě nalepen právě on. "Why Always Me" - "Proč pořád já", popsal příspěvek ve vzpomínce na oslavu svého legendárního gólu v Premier League proti Manchesteru United.

reklama