reklama

Barcelona má chuť utrácet. Lační po Coutinhovi z Liverpoolu, má připravené tři miliardy

Barcelona? Coutinho by se takové výzvy určitě nezalekl Barcelona? Coutinho by se takové výzvy určitě nezalekl autor: Reuters
Barcelona by po rekordním odchodu Neymara do Paris St. Germain mohla získat jiného brazilského fotbalistu. Podle španělských médií katalánský klub dolaďuje přestup Philippeho Coutinha z Liverpoolu. Jeho cena se má pohybovat okolo 100 milionů liber (asi 2,9 miliardy korun), což by ho v historické tabulce nejdražších přestupů zařadilo na druhé místo.

Barcelona - Zástupci Barcelony dorazili do Liverpoolu, aby obchod co nejrychleji uzavřeli. Coutinho už s podmínkami smlouvy souhlasil, jediným zádrhelem se tak zdá být neoblomný postoj trenéra "Reds" Jürgena Kloppa, který několikrát prohlásil, že Brazilec je neprodejný.

Neymarománie v Paříži. Deset tisíc dresů je pryč, přestup ale ještě není dotažený Neymarománie v Paříži. Deset tisíc dresů je pryč, přestup ale ještě není dotažený Čtěte zde

Coutinho přišel do Liverpoolu v roce 2013 z Interu Milán a vypracoval se v jednu z největších hvězd anglické ligy. Barcelona podle médií nevidí pětadvacetiletého reprezentanta jako přímou náhradu za křídelníka Neymara, ale spíše jako nástupce tvořivého záložníka Andrése Iniesty.

PSG minulý týden vyplatil Neymara ze smlouvy za rekordní sumu 222 milionů eur (zhruba 5,8 miliardy korun). Mezi další vytipované posily Barcelony jsou nejčastěji řazeni útočník Ousmane Dembélé z Dortmundu, záložník Jean Seri z Nice nebo obránce Iňigo Martínez ze San Sebastianu.

reklama