Barcelona v poháru zdemolovala Valencii 7:0, góly dávali Suárez s Messim

3. 2. 2016 23:36
Barcelona v úvodním semifinále Španělského poháru zdemolovala Valencii 7:0. Čtyři branky zaznamenal Luis Suárez a hattrick přidal Lionel Messi, k tomu ještě Neymar neproměnil penaltu.
Dvojice Lionel Messi a Luis Suárez zařídila všech sedm branek do sítě Valencie.
Dvojice Lionel Messi a Luis Suárez zařídila všech sedm branek do sítě Valencie. | Foto: Reuters

Barcelona - Fotbalisté Barcelony rozdrtili v úvodním semifinále Španělského poháru Valencii 7:0 a před venkovní odvetou si prakticky zajistili postup do finále. Čtyřmi góly se na výhře podílel Luis Suárez, hattrick zaznamenal Lionel Messi.

Barcelona vstoupila do utkání ve velkém stylu a ve dvanácté minutě vedla po dvou Suárezových gólech 2:0. Katalánský celek díky tomu dosáhl mety 100 branek v sezoně a ve střeleckém představení pokračoval i v dalším průběhu.

Následně si 34. hattrick v dresu Barcelony a čtvrtý proti Valencii připsal Messi, mezitím ještě Neymar neproměnil penaltu. Hosté hráli na Nou Campu celý druhý poločas o deseti a Suárez jim ještě v závěru vstřelil další dvě branky.

"Předvedli jsme jeden z nejkomplexnějších výkonů sezony, byla to skvělá týmová práce," pochvaloval si Suárez. Uruguayský kanonýr nastřílel v posledních pěti zápasech devět branek.

Barcelona si připsala deváté vítězství po sobě a ve všech soutěžích neprohrála už 27 utkání. K vyrovnání rekordu chybí katalánskému velkoklubu už jen jeden duel bez porážky.