Barcelona vraždila neviňátka. Neymar střídal Messiho

2. 8. 2013 23:36
Fotbalisté Barcelony rozstříleli v přípravě brazilský Santos 8:0 Lionel Messi a a Neymar odehráli každý po jednom poločase.
Lionel Messi gólové představení otevřel svou trefou v osmé minutě
Lionel Messi gólové představení otevřel svou trefou v osmé minutě | Foto: Reuters

Barcelona - Pořádný gólostroj spustili fotbalisté Barcelony v přípravném zápasu proti brazilskému Santosu. Vyhráli vysoko 8:0. Dvě největší hvězdy katalánského klubu Lionel Messi a Neymar se o poločasové přestávce prostřídali.

Messi stihl během první pětačtyřicetiminutovky vstřelit jeden gól. Neymar si proti svému bývalému týmu připsal jednu asistenci.

Barcelona soupeře od prvnívch minut k ničemu nepustila. Hvězdný Argentinec mužstvo Santosu načal už v 8. minutě a po půl hodině hry svítilo na ukazateli skóre 4:0.

Právě Messiho o poločase vystřídala nová brazilská akvizice Neymar. Ten do hry domácího mužstva ihned zapadl a nahrál Fábregasovi na jeden z jeho dvou gólů. O další dva zásahy se postarali Adriano a Dongou.

Katalánci se tedy při premiéře na Nou Campu představili v nejlepším světle a 81 251 fanoušků pobavili osmi góly.

Výsledek přípravného zápasu

FC Barcelona - FC Santos 8:0 (4:0)

Branky: 8. Messi, 12. Leo (vla.), 21. Alexis, 29. Pedro, 53. Fabregas, 68. Fabregas, 75. Adriano, 83. Dongou