reklama

Baroš jde na dračku. Bude jeho návrat vyprodán?

Na Milana Baroše se těší tisíce fanoušků Baníku. Uvidí jej v akci už v sobotu? Na Milana Baroše se těší tisíce fanoušků Baníku. Uvidí jej v akci už v sobotu? autor: David Procházka
Fanoušci Baníku se na návrat Milana Baroše těší, v předprodeji skoupili už více než šest tisíc vstupenek.

Ostrava - Už jen hodiny dělí Gambrinus ligu od startu její jarní části. Mezi fanoušky, kteří se na úvodní zápas těší nejvíce, patří jednoznačně ti ostravští.

Čeká se totiž, že Baník proti Českým Budějovicím představí svou nejzvučnější posilu - útočníka Milana Baroše.

O vstupenky na sobotní utkání je proto eminentní zájem, z předprodeje jich do pátečního odpoledne zmizelo už více než šest tisíc.

Nastoupí Baroš? Na jak dlouho?

Baník tajně doufá, že by i přes mrazivé počasí mohlo být vyprodáno. "Jak se prodej vstupenek zvedne ještě během zítřka a nakolik se stadion zaplní, tím se necháme překvapit. Věříme, že příjemně," řekla mluvčí klubu Eva Šimčíková.

Odbytu lístků by ještě víc prospěla potvrzená informace, že Baroš, jenž však více než půl roku neodehrál soutěžní utkání, v zápase nastoupí. Nejlépe přímo v základní jedenáctce. Mnoho fanoušků je touto nejasností roztrpčeno a vedou o tom na diskuzním fóru vášnivé debaty. 

"Slova pana Pulpita jako ´Není to ještě jasné na jak dlouho nastoupí atd.´, mě neuspokojují. Nebudeme si nalhávat, že Milan Baroš je lákadlo, kvůli kterého jsou lidi ochotni v mrazivém počasí podstoupit tento zápas. Jestli pan Pulpit nasadí Milana Baroše na posledních 8 minut, tak to beru jako podvrh na fanoušky," píše příznivec s přezdívkou silentblok.

Podle informací Aktuálně.cz si kouč s Barošem situaci ujasní během dneška.

Hrát se určitě bude

Pochybnosti okolo startu Baroše už proti Budějovicím sice ještě panují, co se týče stavu hrací plochy, je naopak téměř stoprocentně jisté, že se utkání uskuteční.

"Na přípravě stadionu na sobotní utkání pracuje třicet pořadatelů, deset zaměstnanců klubu a čtyři vězni z Heřmanické věznice," vypočítává Šimčíková. "Hlavní hrací plocha je protopená dostatečně a v současnosti ji jen temperujeme. Hřiště bude na zítřejší utkání připraveno," ujišťuje.

reklama