reklama

Baroš za Raúlem do Kataru? Za góly by dostal i velblouda

Pokud Milan Baroš skutečně přestoupí do Kataru, mohl by se za vstřelené góly prohánět na velbloudech. Pokud Milan Baroš skutečně přestoupí do Kataru, mohl by se za vstřelené góly prohánět na velbloudech. autor: Reuters
Milan Baroš má podle tureckých médií namířeno do Kataru, kde by měl působit v jednom týmu s legendárním útočníkem Raúlem. Ten v Al Saddu dostal za góly i závodního velblouda.

Istanbul - Fotbalový útočník Milan Baroš má podle tureckého tisku namířeno z Galatasaraye Istanbul do Kataru.

List Milliyet napsal, že druhý nejlepší střelec v historii české reprezentace v zimě odejde do klubu Al Sadd, kde od léta působí slavný španělský kanonýr Raúl. Barošův agent Pavel Paska v rozhovoru pro ČTK popřel, že by o hráčově budoucnosti bylo rozhodnuto.

"Je to nafouklá bublina. Nevylučuji, že tahle destinace (arabské kluby) je jednou z možností. Teď ale není nic aktuální, do konce roku se nic dít nebude," řekl Paska. "Až od 1. ledna budeme probírat varianty, které máme na stole. Figurují tam i kluby v Evropě," prohlásil.

Za góly třeba závodní velbloud

Podle Milliyetu už jsou kluby na finančním vyrovnání domluveny. Turecký celek navíc ušetří polovinu z Barošova ročního platu 2,7 milionu eur, který mu garantuje smlouva, jež platí do konce této sezony.

Jednatřicetiletý útočník v Galatasarayi nehraje. Nabídky na přestup však v létě někdejší nejlepší střelec turecké ligy odmítl.

Pokud by se do Al Saddu skutečně vydal, mohl by se těšit zřejmě nejen na lukrativní finanční podmínky, ale i netradiční odměny. Někdejší hvězda Realu Madrid Raúl dostal v listopadu od majitele klubu za gól v duelu s velkým rivalem závodního velblouda za půl milionu eur.

reklama