reklama

Baroš souhlasí s podmínkami Antalyasporu. Teď ještě podpis

Milan Baroš se opět loučí s Baníkem. Vrací se do turecké Süper Lig Milan Baroš se opět loučí s Baníkem. Vrací se do turecké Süper Lig autor: Dalibor Sosna
Český fotbalista Milan Baroš souhlasí s podmínkami smlouvy, které mu nabídnul turecký Antalyaspor

Istanbul - Český fotbalista Milan Baroš se prý dohodl na angažmá v tureckém Antalyasporu. Sedmý tým minulé sezony Süper Lig to uvedl na svém Twitteru. V pondělí má s Barošem podepsat roční smlouvu.

"Je pravda, že na podmínkách případné smlouvy jsme se domluvili. Ale víc to komentovat nebudu. V pondělí tam s Milanem zase letíme," říká Pavel Paska, šéf agentury ISM, která Baroše zastupuje.

Jak si jeho slova vyložit? Patrně tak, že s podmínkami nabízené smlouvy Baroš souhlasí, ale dosud ji nepodepsal.

V klubu se potká se slávistou Jandou

Jednatřicetiletý Baroš spolu s Paskou setkal se zástupci Antalyasporu ve čtvrtek v Istanbulu. Po dvouhodinovém jednání si s prezidentem klubu Gültekinem Gencerem údajně plácli. Baroš se tak stane spoluhráčem jiného českého fotbalisty Petra Jandy.

"Jsme rádi, že se nám povedlo získat tak zkušeného a kvalitního hráče. Pro náš tým bude jeho příchod velkým oživením," citovala Gencera turecká média.

Do Turecka se tak Baroš vrací po půlroce, který strávil ve svém mateřském klubu Baníku Ostrava. Předtím hrál pět let v Galatasarayi Istanbul.

V klubu už nyní kromě Jandy působí několik cizinců, například senegalský útočník Lamine Diarra či Nigérijec Isaac Promise.

reklama