reklama

Video: Basketbalový král Jordan proniká do světa fotbalu. Obleče Neymara a spol.

Jordan x Paris Saint-Germain Jordan, Paris Saint-Germain |  00:31
Firma basketbalové legendy podepsala smlouvu s Paris St. Germain, fotbalisté francouzského mistra budou hrát v dresech s Jumpmanem.

Paříž/Praha - Je nejslavnějším basketbalistou historie, třetím nejbohatším Afroameričanem a nejbohatším sportovním důchodcem na světě. Teď však legendární Michael Jordan vstupuje i do světa fotbalu. Jeho oděvní značka Jordan bude oblékat hráče francouzského Paris St. Germain včetně hvězdných útočníků Neymara a Kyliana Mbappého.

Na dresech tak budou mít fotbalisté z metropole nad Seinou logo Jumpmana, siluetu Jordana ve výskoku, který je basketbalistovou obchodní značkou. V pozměněném logu PSG pak připomíná tradiční Eiffelovu věž, kterou má klub ve znaku.

Podívejte se na pozměněné logo:

"Pokaždé, když jsem v Paříži, cítím, že je tu pro Jumpmana spousta prostoru a energie. Dostat tuto značku na dresy PSG je naprosto jiný level. Spojení dvou odlišných stylů, vášnivých komunit a energie v tomto globálním měřítku ve mně vyvolává opravdové nadšení," pochvaloval si Jordan, šestinásobný vítěz NBA a držitel mnoha rekordů soutěže.

Speciální kolekce nabídne kromě kopaček a sad černých a bílých dresů s červenými akcenty i volnočasové oblečení či teplákovou soupravu. Sada pro gólmana bude výrazně červená, což je typická barva sortimentu Jordan. Kolekce Jordan x PSG bude v prodeji od 14. září, hráči se v ní poprvé představí příští týden v zápase Ligy mistrů proti Liverpoolu.

reklama