Beckham musel strávit prohru 1:4 proti ´svému´ Realu

17. 7. 2011 11:00
Beckham "zavinil" druhý gól Realu
Davidu Beckhamovi se zápas proti bývalému týmu nepovedl
Davidu Beckhamovi se zápas proti bývalému týmu nepovedl | Foto: Sport

Los Angeles - David Beckham musel strávit vysokou porážku 1:4 od svého bývalého týmu Realu Madrid, se kterým se v sobotu utkal jeho současný celek Los Angeles Galaxy v rámci přípravného turné španělského velkoklubu.

Beckham hrající s kapitánskou páskou se v prvním utkání proti "Bílému baletu" od svého odchodu do zámoří v roce 2007 prakticky neprosadil a naopak po jeho chybné rozehrávce a následném nedůrazu v obraně padl druhý gól do sítě amerického celku.

Přesto Beckhama při střídání v 61. minutě vyprovázel potlesk publika a dočkal se objetí od trenéra Realu Madrid Josého Mourinha, o kterém se nedávno vyjádřil, že by bylo skvělé zahrát si pod vedením respektovaného Portugalce.

VIDEO Rosický přispěl gólem k výhře Arsenalu v Malajsii

Před 56.211 diváky v hledišti losangeleského stadionu Colliseum se naopak parádním gólem po individuální akci blýskla současná hvězda Realu Ronaldo, trefil se i Benzema a v prvním poločase Jose Callejón a Joselu. Až v závěru snížil Adam Cristman.