Beckham se vrátil, fanoušci na něj v Americe bučeli

Sport Sport, ČTK, Red Spo
17. 7. 2009 8:15
Los Angeles Galaxy vyhrálo nad New Yorkem

New York - Fotbalisté Los Angeles Galaxy při letošní premiéře Davida Beckhama přehráli 3:1 poslední tým tabulky New York.

Anglická hvězda, která se vrátila z hostování v AC Milán, však na výhře neměla větší podíl a na hřišti nebyla tolik vidět. Když pak v 70. minutě Beckham střídal, část fanoušků bučela.

Naopak další navrátilec z evropského angažmá Landon Donovan, jenž zkusil angažmá v Bayernu Mnichov, se na výhře podílel brankou. Další přidali Alecko Eskandarian a Eddie Lewis. Za domácí snižoval z penalty Juan Pablo Angel.

Los Angeles vyhrálo počtvrté za sebou, což se mu povedlo poprvé za poslední dva roky.

Beckham, který jarní část sezony strávil na hostování v italské Serii A, nastoupil od začátku, ale příliš na sebe neupozorňoval. Dokonce občas přenechával rozehrávku standardních situací svým spoluhráčům.

Ani Beckhamův sezonní debut nepřilákal na stadion v New Yorku větší počet fanoušků trápícího se celku.

Podle agentury AP byla tribuna ze dvou třetin prázdná. Naopak vedení Los Angeles oznámilo, že nedělní utkání, ve kterém by se měl Beckham poprvé po návratu představit na domácím stadionu, je již vyprodané.