reklama

Beckham v Šanghaji: Při tlačenici bylo zraněno pět lidí

V této tlačenici bylo kvůli Beckhamovi zraněno pět čínských fotbalových fanoušků. V této tlačenici bylo kvůli Beckhamovi zraněno pět čínských fotbalových fanoušků. autor: Reuters
Nejméně pět lidí dnes muselo být hospitalizováno poté, co utrpěli zranění v tlačenici před sportovním stadionem v Šanghaji, kam se přišli podívat na fotbalovou hvězdu Davida Beckhama

Peking - Nejméně pět lidí dnes muselo být hospitalizováno poté, co utrpěli zranění v tlačenici před sportovním stadionem v Šanghaji, kam se přišli podívat na fotbalovou hvězdu Davida Beckhama. Informovala o tom agentura AP.

Podle čínských médií se u stadionu šanghajské univerzity shromáždila téměř tisícovka příznivců anglického záložníka, který nedávno oznámil své rozhodnutí ukončit kariéru.

Beckham se měl na místě setkat s členy univerzitního fotbalového týmu, po neštěstí byla ale akce zrušena. Se zraněními byli do nemocnice převezeni čtyři univerzitní zaměstnanci a jeden zahraniční student.

Beckham, který je tento týden v Číně na sedmidenním propagačním turné na podporu čínské fotbalové superligy, prostřednictvím čínského mikroblogu Weibo zraněným popřál brzké uzdravení.

reklama