reklama

Big Brother v Barce. Piqué flámoval před zápasy a rád sázel

Obránce Barcelony Gerard Piqué se svou přítelkyní zpěvačkou Shakirou i několikrát vystupoval Obránce Barcelony Gerard Piqué se svou přítelkyní zpěvačkou Shakirou i několikrát vystupoval autor: Reuters
Španělské deníky zjistily výsledky sledování barcelonského hvězdy Gerarda Piquého.

Praha - Gerard Piqué miluje rychlou jízdu, sázení na sportovní utkání, bere soukromé hodiny pokeru a před zápasy klidně flámoval.

Tyto a mnohé další informace ze soukromého života obránce Barcelony vyšly najevo poté, co se některým španělským deníkům podařilo získat výsledky jeho dlouhodobého sledování.

To si hned u několika detektivních agentur objednal právě katalánský velkoklub.

Během sledování začal randit se Shakirou

Barcelona je známá tím, že příkladně pečuje o své hráče, především o ty, které si sama vychovala. Hvězdy však často musí počítat s tím, že klub nechává sledovat i jejich soukromý život. To pro případ, že by se výkony Messiho, Xaviho, Puyola a spol. zhoršily.

Piqué byl pod dohledem "Velkého bratra" od září 2009 do září 2010. V té době reprezentační obránce mj. začal chodit s kolumbijskou zpěvačkou Shakirou.

Fotky i odposlechy

Výsledky sledování jsou velmi podrobné. Detektivové detailně mapovali trasy, kudy Piqué jezdil, sledovali, za co a kolik platí, odposlouchávali mu telefon a samozřejmě jeho soukromý život pečlivě fotografovali.

Vše probíhalo v tajnosti, přesto se novináři z Pyrenejského poloostrova dozvěděli, že Piquého vášní jsou rychlá auta, sportovní sázky či poker, na nějž bral soukromé lekce. V předvečer zápasů mu nedělalo problém strávit noc na diskotéce, jindy si zase přes mobil povídal s několika ženami až do rána.

reklama